Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

BI Consultant

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-12-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków
    6-10-47742

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma działająca w obszarze e-commerce, która rozbudowuje jednostkę programistyczną w Krakowie, do której będą przenoszone kluczowe, innowacyjne procesy.
    W związku z dynamicznym rozwojem nowego zespołu w krakowskim biurze (wzrost około 50% w ciągu ostatniego roku) poszukujemy doświadczonego BI Consultant, który będzie odpowiedzialny za współpracę z zespołem biznesowym w zakresie logistyki, dystrybucji, sprzedaży poprzez analizę, wdrożenie rozwiązań oraz optymalizację powiązanych procesów.

    Zakres obowiązków:

    • definiowanie i raportowanie (a w przyszłości rozwijanie) obszernego systemu raportowania
    • współpraca z zespołem rozwijającym aplikacje związane z sales & e-commerce, departamentami IT logistyka oraz finanse
    • wdrażanie innowacyjnych rozwiązań
    • współpraca z międzynarodowym zespołem ekspertów
    • bezpośrednia współpraca z klientami

    Wymagania

    • min. 2 letnie doświadczenie w BI lub podobnych
    • dyplom lub doświadczenie z zakresu informatyki w biznesie lub pokrewne
    • bardzo dobra znajomość procesu logistyki lub pokrewnych
    • bardzo dobra znajomość SQL oraz narzędzi VBA, Excel
    • doświadczenie w pracy z bazami / hurtowniami danych
    • znajomość systemu SAP i podobnych

    Korzyści

    • pakiet benefitów
    • szkolenia w Polsce i zagranicą
    • możliwość udziału w różnych eventach IT
    • dodatkowy budżet roczny na szkolenia
    • elastyczne godziny pracy
    • zniżki na produkty firmy
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • bonus roczny

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment.

    Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

    Grafton Recruitment Polska sp. z o.o. jest wpisany do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 812.