Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

BI Developer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: POZNAŃ

    Zadania:

    • tworzenie oraz rozwój istniejących rozwiązań w oparciu o narzędzie
      SAP Business Objects 4.2.
    • tworzenie oraz modyfikacje raportów w narzędziu Web Intelligence
    • tworzenie efektywnych kosztowo zapytań SQL oraz struktur hurtowni danych
    • analiza wymagań i tworzenie testów

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość narzędzia SAP Business Objects
    • minimum 2-letnie doświadczenie jako BI Developer
      lub Specjalista ds. Raportowania
    • co najmniej 2-letnie doświadczenie z SQL (T-SQL, PL/SQL) oraz tworzeniu / rozwijaniu
      hurtowni danych

    Zaoferujemy Tobie:

    • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
    • udział w międzynarodowych projektach
    • dużą samodzielność w działaniu, możliwość rozwoju zawodowego w, uznanej organizacji

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bertelsmann Media Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Oddział Arvato Services Polska ul. Kolejowa 150, 62-064 Plewiska k. Poznania, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.