Ta oferta pracy jest nieaktualna od 126 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Bibliotekarz

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polskie Wydawnictwo Muzyczne

    Polskie Wydawnictwo Muzyczne – instytucja kultury zatrudni:

    Bibliotekarza

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • samodzielne katalogowanie zbiorów Biblioteki PWM
    • ewidencjonowanie i udostępnianie zbiorów bibliotecznych (gromadzenie, ewidencja, selekcja zbiorów)
    • opieka nad zbiorami Biblioteki PWM
    • udzielanie informacji w oparciu o warsztat informacyjno-bibliograficzny biblioteki
    • prowadzenie dokumentacji bibliotecznej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bibliotekoznawstwa i informacji naukowej lub pokrewne humanistyczne
    • bardzo dobra lub dobra znajomość formatu MARC21
    • dobra znajomość programu bibliotecznego SOWA2/MARC21 lub innego programu bibliotecznego
    • co najmniej 2-letni staż pracy na stanowisku młodszego bibliotekarza lub roczny staż pracy na stanowisku bibliotekarza
    • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania, dobra organizacja pracy
    • sumienność i rzetelność
    • mile widziane wykształcenie muzyczne
    • komunikatywność i wysoka kultura osobista, odpowiedzialność oraz zaangażowanie

    Oferujemy:

    • pracę w renomowanej instytucji kultury
    • dobre i stabilne warunki zatrudnienia
    • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia
    • ciekawą i samodzielną pracę

    Zainteresowanych prosimy o składanie pisemnych zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz CV za pomocą "Aplikuj teraz" z umieszczeniem w temacie wiadomości: bibliotekarz + imię i nazwisko lub przesłanie pocztą na adres: Polskie Wydawnictwo Muzyczne, al. Krasińskiego 11a, 31-111 Kraków w terminie do dnia 15 kwietnia 2018 roku.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Polskie Wydawnictwo Muzyczne z siedzibą w Krakowie (31-111), przy al. Krasińskiego 11a. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.