Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Biegły Rewident

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 21.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     SIEDZIBA BIURA: KRAKÓW/TARNÓW
    REGION: CAŁA POLSKA
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Przeprowadzanie badań i przeglądów sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz międzynarodowymi standardami rachunkowości
    • Weryfikacja przeprowadzonych badań w ramach funkcjonujących w firmie procedur kontroli jakości
    •         (MSKJ 1)
    • Współudział w opracowaniu dokumentacji rewizyjnej, polityk i procedur obowiązujących firmę audytorską
    • Możliwość udziału w procesie zarządzania Spółką oraz opracowywania strategii rozwoju

    Wymagania:

    • Czynne uprawnienia biegłego rewidenta
    • Doświadczenie w badaniu i przeglądach sprawozdań finansowych
    • Umiejętności interpersonalne (współpraca z klientem i zespołem)
    • Dyspozycyjność (wyjazdy do klientów)
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy zdalnej
    • Interesujące warunki finansowe współpracy
    • Bieżące wsparcie młodego i dynamicznego zespołu
    • Ciekawą pracę w zespole doświadczonych biegłych rewidentów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.