Big Data Engineer

Britenet Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?
Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu  IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 700 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Najlepsze miejsce pracy IT 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019
w Polsce  (wg. Computerworld- Kantar)

Zobacz co się u nas dzieje na:

Miejsce pracy: Warszawa

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia jako Specjalista Big Data/ Java/ Scala
  • Wiedza i doświadczenie z: Apache Spark/ Apache Hadoop ( mile widziane: Scala /Hive/ Airflow )
  • Komercyjne doświadczenie w realizacji projektów związanych z rozproszonymi systemami i stosem Hadoop
  • Doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych NoSQL (MongoDB, Cassandra, HBase lub podobne)
  • Mile widziane: wiedza związana z procesami ETL
  • Doświadczenie komercyjne w zakresie czuwania nad wydajnością rozwiązań Hadoop/Spark
  • Wiedza dotycząca integracji systemów
  • Znajomość SQL
  • Doświadczenie / wiedza z obszaru integracji z usługami RESTful i SOAP/ESB
  • Praktyczna wiedza z obszaru Linux i języków skryptowych
  • Znajomość SQL Server Integration Services (SSIS)

Kluczowe zadania:

  • Projektowanie i wdrożenie rozwiązań związanych z obszarem Big Data
  • Ciągły rozwój aplikacji, troska o wydajność i dostarczanie elastycznych rozwiązań systemowych
  • Realizacja projektu w oparciu o najnowsze technologie na rynku

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą poniższego przycisku:

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 3 lat, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014, Nr 1182 z późn. zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy