Billing & Contracts Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.05.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 16.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży mediowej – poszukujemy osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa
    Ksi/38/05/2018/MD

    Zadania

    • Kontrola procesu fakturowania.
    • Weryfikowanie kontraktów dystrybucyjnych.
    • Współpraca z działem sprzedaży oraz z działem prawnym w zakresie przestrzegania prawidłowości danych w kontraktach.
    • Uzgadnianie i weryfikacja danych w systemach.
    • Generowanie bieżących analiz oraz raportów.
    • Współpraca z klientami w zakresie fakturowania jako ekspert merytoryczny.

    Wymagania

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (codzienna praca w tym języku).
    • Student lub absolwent studiów wyższych (kierunek finanse, księgowość).
    • Bardzo dobra znajomość programu Excel.
    • Znajomość programu SAP – mile widziane.
    • Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości lub finansów.

    Oferujemy

    • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Klienta na podstawie umowy o pracę.
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży mediowej.
    • Otwarty zespół, w którym można liczyć na wzajemne wsparcie.
    • Bogaty pakiet benefitów.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Please apply via button below.

    People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).