Ta oferta pracy jest nieaktualna od 242 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Bioanalityk

  • Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Clearwater (Floryda), Rzeszów, Lublin i Lwów.

    Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji systemów zarządzających bazami danych instytucji medycznych. Nasze systemy działają w ponad 300 szpitalach
    i laboratoriach medycznych w USA i Kanadzie. W Polsce działamy od 1990 roku. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 590 programistów i testerów oprogramowania.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    BIOANALITYK
    Miejsce pracy: Rzeszów

    Opis stanowiska:

    Praca w zespole projektującym, rozwijającym i wdrażającym oprogramowanie dla laboratoriów genetyki molekularnej, cytogenetyki, cytometrii przypływowej, histopatologii, biochemii i innych laboratoriów medycznych.

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie rozwiązań dla systemów informatycznych stosowanych w laboratoriach medycznych,
    • Walidacja oprogramowania,
    • Udział przy wdrażaniu oprogramowania,
    • Konsultacje i szkolenia dla klientów,
    • Udział w informatycznych projektach badawczo-rozwojowych,
    • Udział przy opracowywaniu prototypów,
    • Analiza ryzyka.

    Wymagania:

    • Ukończone studia magisterskie na kierunku biotechnologia, biochemia lub pokrewne,
    • Znajomość zagadnień i technik stosowanych w biologii i genetyce molekularnej (Sekwencjonowanie Sangera/NGS, PCR, Mikromacierze, FISH),
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Gotowość do wyjazdów zagranicznych, do 2 miesięcy w roku,
    • Praca na miejscu w Rzeszowie lub Lublinie.

    Oferujemy:

    • Dostęp do najnowszych technologii oprogramowania,
    • Naukę języka angielskiego,
    • Dofinansowanie do obiadów,
    • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej lub programu MultiSport Plus,
    • Szkolenia,
    • Przez pierwsze dwa lata podwyżki co pół roku,
    • Co pół roku nagroda za wyniki.

    Dlaczego warto u nas pracować?
    elastyczne godziny pracy szkolenia, bezpłatna nauka języka angielskiego
    przyjazna atmosfera w pracy wewnętrzna biblioteka firmowa
    dofinansowanie do obiadów karta MultiSport
    bezpłatny, firmowy kort tenisowy dodatkowy pakiet opieki medycznej
    ubezpieczenie grupowe imprezy integracyjne
    możliwość wyjazdów zagranicznych dla programistów pyszna kawa i herbata

    O nas:

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą Aplikuj z dopiskiem: BioAnalityk – Rzeszów lub BioAnalityk – Lublin.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    www.softsystem.pl

    Do wysłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą  z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest SoftSystem Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ulicy Leszka Czarnego 6a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Udostępnienie danych może nastąpić wyłącznie na rzecz podmiotów upoważnionych wynikających z przepisów prawa.