Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Blacharz samochodowy

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • 10-450 Olsztyn; al. marsz. Józefa Piłsudskiego 72a, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 24.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma MIR-WIT Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer marki TOYOTA poszukuje do pracy w Serwisie
    Blacharsko-Lakierniczym

    BLACHARZA SAMOCHODOWEGO
    Miejsce pracy: Olsztyn

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowe, samodzielne naprawy blacharskie samochodów
    • Wykonywanie zleconych napraw zgodnie z technologią producenta pojazdu
    • Przygotowanie samochodu do naprawy blacharskiej i uzbrojenie po naprawie
    • Przestrzeganie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami
    • Dbanie o swoje stanowisko pracy

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku Blacharza
    • Praktyczna wiedza z zakresu napraw blacharskich i wymiany uszkodzonych elementów nadwozia
    • Umiejętność rozbrajania i uzbrajania samochodów podczas napraw blacharskich
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Odpowiedzialność rzetelność i punktualność
    • Dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)