Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Blockchain Developer

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma z obszaru nowych technologii współpracująca z globalnymi podmiotami poszukuje do swojego działu R&D w Warszawie (lub zdalnie) Programistów / Inżynierów z obszaru technologii Blockchain

    Region: pomorskie
    2133

    Zakres zadań:

    • Projektowanie i budowanie rozwiązań opartych o blockchain (Ethereum)
    • Projektowanie i budowanie frameworków i assetów opartych o blockchain
    • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
    • Mentoring zespołu oraz review kodu

    Wymagania:

    • 2 lata doświadczenia  w środowisku Java, dobra znajomość Java SE / EE; Java 8, C / C ++, C #, znajomość funkcjonalnych języków programowania, znajomość modelu komunikacji P2P;
    • Doświadczenie w developowowaniu rozwiązań opartych o technologię blockchain (Ethereum)
    • Praktyczna wiedza na temat kryptografii, kryptografii klucza publicznego, funkcji hashujących oraz bezpieczeństwa informacji
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

    Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenie w pracy przy smart kontraktach (Web3, Truffle, Solidity )
    • Znajomość zagadnień związanych z Dapps
    • Znajomość zagadnień z obszaru dystrybucji tokenów

    Oferujemy:

    • Pracę w utalentowanym zespole specjalistów z obszaru nowych technologii
    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie o globalnym zasięgu
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i tworzenia pionierskich rozwiązań
    • Pakiety medyczne

    W zgłoszeniu prośba o podanie specjalizacji. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.