Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Branch Manager

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3843653"
    Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna
    w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie,
    w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

    Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Branch Manager.
    Praca Stała
    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: BM/003/SCK

    Opis stanowiska

    Purpose of the role: We are looking for a talented Branch Manager to assign and direct all work performed in the branch and to supervise all areas of operation. He/She will manage staff, foster a positive environment and ensure customer satisfaction and proper branch operation (the branch will have 50- 60 people).

    The Branch Manager will be focused on :

    • Develop forecasts, financial objectives and business plans according to the company’s needs;
    • Meet goals and metrics; manage budget and allocate funds appropriately;
    • Direct all operational aspects including distribution operations, customer service, human resources, administration and sales;
    • Locate areas of improvement and propose corrective actions that meet challenges and leverage growth opportunities; assure the management of the branch;
    • Share knowledge with other branches and headquarters on effective practices, competitive intelligence, business opportunities and needs;
    • Coordinate technical/organizational/national projects if needed;
    • Adhere to high ethical standards, and comply with all regulations/applicable laws.

    Wymagania

    Essential requirements:

    • Previous experience in commercial management (5 years);
    • Very good knowledge of English and German ( B2-C1 advanced level, both languages are  mandatory);
    • Good knowledge of Microsoft OFFICE (Excel – advanced level);

    Soft skills:

    • Result and business oriented, attention for details;
    • Commercial profile, abilities to negotiate, to track and analyze business results;
    • Ability to coordinate projects and people management skills;
    • Very well organized and responsible (planning and organize all the branch activities and operations);
    • Very good knowledge of legislation in Poland.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji.

    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3843653" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3843653 data-apply="popup"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)”. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania./praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3843653" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=3843653 data-apply="popup"

    Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.