Brand Coordinator

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.08.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 12.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Studio Moderna i posiadamy oddziały w 21 państwach Europy Środkowo- Wschodniej. Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla gospodarstw domowych. Jesteśmy liderem w obszarze tworzenia innowacyjnych rozwiązań dla sektora B2C i właścicielem marek: Mango, Dormeo, Delimano, Walkmaxx, Rovus, Wellneo, Top Shop. Szukamy aktualnie kandydatki/kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • Planowanie i wdrażanie działań promocyjnych dla produktów dedykowanej marki
    • Przygotowywanie kalkulacji oraz ofert do akcji multichannelowych
    • Analiza dostaw produktów i stocków
    • Opracowywanie materiałów tekstowych i przygotowywanie komunikacji marketingowej w katalogach, na stronach internetowych
    • Opracowywanie briefów produkcyjnych oraz skryptów do spotów reklamowych
    • Regularna komunikacja z Call Center i działem sprzedaży
    • Prowadzenie szkoleń produktowych
    • Inne obowiązki zlecone przez przełożonego

    OCZEKUJEMY:

    • Wykształcenie wyższe o profilu marketingowym
    • Min 2 letnie doświadczenia w obszarze marketingu produktowego – warunek konieczny
    • Doświadczenie w planowaniu i przeprowadzaniu akcji promocyjnych ATL i BTL
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • Silnej motywacji do osiągania wyznaczonych celów
    • Wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz tzw. "lekkiego pióra"
    • Rzetelność, terminowość i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego reagowania na zmiany
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
    • Wysoka motywacja do pracy

    OFERUJEMY:

    • Możliwość doskonalenia zawodowego i pogłębiania swojej znajomości branży
    • Pełne wyzwań ciekawe obowiązki w bardzo dynamicznie rozwijającej się innowacyjnej organizacji
    • Pełne wdrożenie i wsparcie merytoryczne
    • Stabilne wynagrodzenie
    • Dofinansowanie do pakietu medycznego Medicover i sportowego Multisport
    • Umowę o pracę na pełny etat
    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez STUDIO MODERNA POLSKA SP. Z O. O. w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Brand Coordinator oraz w rekrutacjach na tożsame stanowiska przez okres kolejnych 12 miesięcy.

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest STUDIO MODERNA POLSKA SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. Cybernetyki 9 (02 – 677 Warszawa), z którym możesz skontaktować się korespondencyjnie bądź pisząc na adres e-mail:
    rekrutacja.gdansk@studio-moderna.com. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych osobowych, z którym możesz się skontaktować korespondencyjnie, pisząc na adres naszej siedziby oraz na adres e-mail rodo@studio-moderna.com.

    Podane przez Ciebie dane osobowe będą wykorzystywane w celu prowadzonej przez nas rekrutacji. Twoje dane będą przez nas przechowywane do czasu wygaśnięcia terminu obowiązywania zgody.

    W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania od administratora (STUDIO MODERNA POLSKA SP. Z O. O.) dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Ci również prawo do przenoszenia danych oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Nie zamierzamy przekazywać Twoich danych osobowych do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej. W toku przetwarzania Twoich danych możemy przekazywać je następującym kategoriom odbiorców: firmom rekrutacyjnym, firmom pośredniczącym w zatrudnianiu.