Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brand Manager

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Katowice
    Region: Polska Południowa

    Naszym Klientem jest innowacyjna oraz dynamicznie rozwijająca się polska firma z branży FMCG, zlokalizowana w Polsce Południowej (możliwość częściowej pracy home - office).

    Główne zadania:

    Osoba zatrudniona na stanowisku Brand Manager odpowiedzialna będzie za zarządzanie pracą 2 osób na stanowisku Product Manager oraz strategią marketingową kluczowych marek w portfolio firmy, poprzez:

    • Udział w planowaniu budżetu marketingowego: analiza sposobu
      i skuteczności wykorzystania budżetu marketingowego, przygotowanie wstępnej propozycji budżetu marketingowego, prowadzenie narad budżetowych.
    • Przygotowanie ostatecznej wersji budżetu i doprowadzenie do jej zatwierdzenia.
    • Wykonanie budżetu marketingowego: przygotowywanie kwartalnych raportów z wykonania budżetu. przygotowywanie rocznego rozliczenia budżetu.
    • Prowadzenie działań promocyjno – reklamowych: przygotowanie layoutów prasowych, przygotowanie reklam radiowych, przygotowanie reklam telewizyjnych, udział w planowaniu i wykonanie planu promocji marki
      w mediach.
    • Projektowanie materiałów wsparcia promocji: współpraca z agencjami reklamowymi, dobieranie agencji do współpracy.
    • Wdrożenia nowych produktów: proponowanie nowych produktów
      do wdrożenia, nadanie ostatecznej nazwy produktu.
    • Przygotowanie prezentacji i innych materiałów prezentacyjno reklamowych, służących promocji firmy i jej produktów.

    Wymagania:

    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku zdobyte w branży FMCG bądź pokrewnej
    • Doświadczenie i znajomość technik zarządzania marką i produktem
    • Bardzo dobra znajomość narzędzi komunikacji marketingowej
    • Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne
    • Wiedza z zakresu narzędzi badawczych
    • Mile widziane doświadczenie menedżerskie
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie Curriculum Vitae za pomocą przycisku: