Ta oferta pracy jest nieaktualna od 67 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brand Manager

  • Łuków, lubelskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 09.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. z siedzibą Spółki w Łukowie

    poszukują pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łuków

    Zadania:

    • odpowiedzialność za budowę i realizację strategii marketingowej grupy marek wraz ze strategią komunikacyjną;
    • wdrażanie działań ukierunkowanych na efektywne wprowadzenia na rynek nowych produktów;
    • analiza efektywności prowadzonych działań promocyjnych i komunikacyjnych oraz nadzór nad budżetem;
    • odpowiedzialność za prowadzenie badań marketingowych;
    • współpraca z pozostałymi działami firmy (w szczególności z działem sprzedaży)
      oraz z agencjami marketingowymi;
    • monitoring i analiza działań rynkowych konkurencji;

    Wymagania:

    • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (branża FMCG);
    • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: marketing, zarządzanie);
    • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów wizerunkowych marki;
    • wysokie kompetencje analityczne oraz umiejętność strategicznego myślenia w codziennej pracy;
    • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
    • dobra znajomość pakietu MS Office;
    • prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych.

    Oferujemy:

    • pracę w nowoczesnej, ciągle rozwijającej się organizacji;
    • realny wpływ na kierunki rozwoju firmy poprzez udział w strategicznych projektach;
    • pracę na samodzielnym stanowisku;
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz narzędzia pracy;
    • pakiet benefitów.

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające kryteria, proszone są o przesłanie swojej aplikacji
    za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)".