Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brygadzista - Operator

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mondi Recykling PolskaSp. z o.o.
    oczekuje Pani/ Pana
    wsparcia na
    stanowisku

    BRYGADZISTA - OPERATOR
    Miejsce pracy: Łódź

    Dołącz do Mondi i rozwiń swój prawdziwy potencjał w międzynarodowej grupie z branży produkcji opakowań i papieru, zatrudniającej 25.000 osób w 30 krajach na całym świecie. Kluczowe zakłady Grupy znajdują się w Europie Centralnej, Rosji, Ameryce Pólnocnej i RPA. Jesteśmy silnie skoncentrowani na klientach. Od 1973 roku opracowujemy innowacyjne produkty.

    Twój profil:

    • Doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem;
    • Umiejętności liderskie;
    • Niezbędne doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego;
    • Uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych podnośnikowych I WJO, mile widziane uprawnienia klasy II WJO;
    • Prawo jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem;
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze ładowarki teleskopowej i/lub prasy hydraulicznej (belownicy);
    • Dobra organizacja pracy;
    • Skrupulatność i sumienność;
    • Umiejętność pracy w grupie.

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie placem surowców wtórnych;
    • Zarządzanie podległym zespołem;
    • Planowanie pracy podległym pracownikom;
    • Obsługa prasy hydraulicznej (belownicy), ładowarki teleskopowej, wózka widłowego z zamontowanym chwytakiem do bel oraz innych maszyn i urządzeń;
    • Obsługa w zakresie przyjmowania i odbioru surowców wtórnych, prowadzenie załadunku i rozładunku podstawionych pojazdów;
    • Przygotowywanie surowców zgodnie z wymaganiami jakościowymi;
    • Optymalne rozlokowanie surowca przygotowanego do wysyłki;
    • Ścisła współpraca z logistykiem, kierowcami i pozostałymi pracownikami zakładu w celu optymalizacji i maksymalnej efektywności pracy.

    Nasza oferta:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej grupie Mondi z branży produkcji opakowań i papieru;
    • Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy, ochrony zdrowia i środowiska;
    • Rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń.
    Skontaktuj się!

    Dział Personalny czeka
    na Pani/ Pana dokumenty:
    Mondi Świecie S.A.
    ul. Bydgoska 1, 86-100 Świecie
    Tel: +48 52 332 1315

    Prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia  29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).  Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko  z wybranymi kandydatami.