Business Developer

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków

    TWOJE OBOWIĄZKI

    • Aktywne pozyskiwanie Klientów z branży IT i przemysłu
    • Samodzielne prowadzenie procesów sprzedażowych (przygotowywanie ofert handlowych i spotkania z Klientami)
    • Negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie długofalowych
      relacji z Klientami
    • Bieżąca analiza rynku oraz raportowanie statusu aktualnie realizowanych
      zadań
    • Rekrutacja Konsultantów o profilu technicznym
    • Współpraca z pozostałymi oddziałami firmy

    WYMAGANE

    • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne bądź techniczne
    • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług B2B - sprzedaży kompleksowych usług i pracy tymczasowej
    • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • Kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Otwartość oraz umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi
    • Znajomość rynku oraz ofert firm konkurencyjnych będzie atutem
    • Język francuski mile widziany

    DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

    • Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych ;-)
    • Stawiamy na odwagę i ciągły rozwój
    • Biegamy, pływamy i cieszymy się życiem
    • Czerpiemy radość z bycia razem...fajny z nas TEAM!
    • Praca w Intitek to prawdziwa przygoda

    OFERUJEMY

    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie będącej liderem w swojej branży
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę MultiSport
    • Elastyczny czas pracy
    Dołącz do Happy Digital World wysyłając nam swoją kandydaturę za pomocą przycisku: