Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Development Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 2017-08-19

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla największych firm działających w Europie i na świecie.  Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie  na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą  globalne  firmy  z sektorów: IT/Telco, BPO/SSC, Finance oraz FMCG.

Do naszego zespołu szukamy osób, które chcą pracować w dynamicznym biznesie w międzynarodowym środowisku, świetnie czują się w pracy z ludźmi i chcą świadomie kształtować swój rozwój zawodowy i wynagrodzenie.

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową zespołu IT contracting, do biura w Warszawie lub Poznaniu poszukujemy Kandydatki/ Kandydata na stanowisko:

Miasto: Warszawa
BDM/WAW/17
Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w obszarze IT contracting,
  • Zarządzanie niewielkim zespołem Account Executives,
  • Kontrola i analizowanie wyników sprzedażowych,
  • Rozwijanie nowych relacji biznesowych,
  • Samodzielne i całościowe zarządzenie procesem sprzedaży.

Oczekiwania wobec Kandydata/Kandydatki:

  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży, obsłudze klienta biznesowego w branży rekrutacyjnej lub IT (warunek konieczny),
  • Czynne prawo jazdy kat. B2,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2/C1,
  • Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z klientem,
  • Bardzo dobrej znajomości rynku IT w Polsce.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (6-10k PLN brutto) uzupełnione systemem premiowym. Możlwiość realnych zarobków na poziomie 15k+ PLN brutto.
  • Realny wpływ na rozwój nowego zespołu,
  • Samochód służbowy marki premium,
  • Flex time (przychodzimy od 8 do 10 i wychodzimy od 16 do 18),
  • Dostęp do bogatej, wewnętrznej bazy wiedzy,

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV  z podaniem w temacie e-maila numeru referencyjnego na adres: justyna.subczynska@g-force.com.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych/w  treści e-maila następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Obrzeżnej 5 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się