Business Development Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-11-23
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-12-23)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ponad 50 tys. osób, 500 biur, w ponad 120 krajach to Aon Corporation, który od 2014 roku jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku. Roczne przychody firmy oscylują na poziomie 12 mld USD. W Polsce Aon działa od 1992 roku i ma pozycję lidera w zarządzaniu ryzykiem, pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym.

    Aon to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej klasy ekspertów zarządzających wszelkim ryzykami występującymi w przedsiębiorstwach. Dzięki naszej pracy klienci mogą bezpieczniej realizować swoje cele biznesowe.

    Pracując z nami, obsługując różnorodnych klientów, masz szansę stać się dla nich doradcą, ekspertem i partnerem biznesowym.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania przypisane do stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych (głownie na terenie województwa mazowieckiego) i nawiązywanie relacji oraz współpracy z nimi w zakresie programów ubezpieczeniowych (ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne)
    • prowadzenie całego procesu sprzedaży – od umawiania spotkań po negocjacje warunków umowy i przekazanie klientów do obsługi,
    • udział w negocjacjach warunków ubezpieczenia z Zakładami Ubezpieczeń,
    • rozwój sprzedaży w segmencie klientów korporacyjnych,
    • rejestrowanie i raportowanie działań sprzedażowych w wewnętrznym systemie CRM,
    • koordynacja pracy wszystkich jednostek Aon zaangażowanych w proces pozyskania nowego klienta,
    • aktywny udział w opracowywaniu i wdrażaniu strategii sprzedaży.

    Wymagania:

    • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług B2B (finanse, consulting, ubezpieczenia, rynek kapitałowy),
    • doświadczenie we współpracy ze strukturami Klienta na najwyższym szczeblu organizacji (zarząd, management),
    • mile widziane doświadczenie w koordynacji działań formalnych i nieformalnych zespołów (np. projektowych),
    • orientacja na cel i wytrwałość,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu B1,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę w przyjaznym, profesjonalnym zespole oraz współpracę z doświadczonym menadżerem,
    • współpraca ze znanymi światowymi markami,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • możliwość udziału w wielu inicjatywach poza zawodowych (społecznych, sportowych, prozdrowotnych),
    • pakiet benefitów (kafeteria benefitowa),
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop).

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Aon Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.