Oferta pracy

Business Development Specialist

TAJ spółka jawna Piętka Andrzej Piętka HalinaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
TAJ spółka jawna jest dynamicznie rozwijającą się firmą transportową Polsce. Jesteśmy renomowaną firmą z wieloletnią nienaganną reputacją w transporcie międzynarodowym. Naszą specjalizacją jest przewóz towarów o wysokiej wartości. Główna siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w najwyższej jakości usługach transportowych na terenie Europy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • Poszukiwanie potencjalnych klientów do współpracy zarówno w zakresie transportu międzynarodowego jak też kompleksowych rozwiązań logistycznych
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami
  • Analiza rynku logistycznego i szukanie potencjalnych szans sprzedażowych
  • Promocja firmy poprzez udział w wydarzeniach branżowych/targach
  • Obsługa przetargów organizowanych przez Klientów
  • Obsługa systemów TAJ (Speed, Trimble, Transporeon)
  • Uczestnictwo w kształtowaniu i usprawnianiu wewnętrznych procesów firmy

Oczekiwania:

  • Skrupulatności, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i niemieckiego
  • Doświadczenie w branży transportu drogowego
  • Proaktywne podejście do zadań i rozwiązywania problemów
  • Dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Efektywnej pracy w zespole
  • Dyspozycyjności (praca w weekendy)

Oferta:

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz atrakcyjną premię zależną od zaangażowania i wyników (nawet do 100% podstawy)
  • Narzędzia pracy niezbędne na stanowisku(smartphone, laptop, samochód służbowy)
  • Wynagrodzenie 5000 netto - 8000 netto
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy