Ta oferta pracy jest nieaktualna od 870 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Business Unit Manager

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Przyjdź do światowego Nr 1

Chcesz uczestniczyć w tworzeniu sukcesu Teleperformance Germany w Katowicach? Świetnie! Twój potencjał to nasz klucz do sukcesu! Teleperformance to światowy lider w outsourcingu contact center. Obecnie posiadamy 270 centrów obsługi klienta w 62 krajach z ponad 175000 stanowisk pracy. Obsługujemy klientów używając ponad 63 różnych języków i dialektów występując w imieniu największych międzynarodowych przedsiębiorstwa działających w różnych branżach. Cieszymy się najniższym poziomem rotacji wśród pracowników. Kto do nas dołącza – po prostu z nami zostaje bo dobrze się u nas czuje.

W związku z rozwojem naszej działalności w Katowicach poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
BUM/KAT/20015

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie założeń projektu oraz dążenie do osiągnięcia jego celów
  • Zapewnienie wysokiej produktywności pracy zepołu
  • Dbałość o reliazację założeń kontraktowych między Teleperformance a kontrahentem
  • Zarządzanie grupą supervisorów oraz pozostałych funkcji podległych
  • Przygotowanie oraz prowadzenie dziennych spotkań organizacyjnych oraz zebrań ad hoc
  • Optymalizacja założeń jakościowych w procesie
  • Planowanie zasobów w obszarze działań
  • Udział w programowych procesach kalibracyjnych, nadzór pracy Supervisorów
  • Regularna kontrola efektywności programu coachingowego Supervisorów oraz jego metodologii w odniesieniu do wymagań klienta oraz założeń biznesowych Teleperformance
  • Prowadzenie dokumentacjij oraz raportów
  • Wprowadzenie rozwiązań mających na celu podwyższe świadczonej jakości usług w projekcie
  • Nadzór procesu zatrudnienia
  • Przygotowanie i przeprowadzenie okresowej osoby pracowników zgodnie ze standardami firmy
  • Implementacja noworozpoczętych projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w call/contact center na stanowisku menadżerskim
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość zagadnień standardów jakościowych
  • Znajomość software i systemów używanych w projektach contact center
  • Znajomość języka niemieckiego i język angielski na poziomie dobrym
  • Umięjętność analitycznego myślenia
  • Wysoko rozwinięta umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Elokwencja

Oferujemy:

  • Atrakcyjne miejsce pracy w innowacyjnym i działającym na całym świecie przedsiębiorstwie
  • Przyjazne środowisko pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Interesujące samodzielne stanowisko oraz integrację w doświadczonym zespole
  • Dynamiczne środowisko pracy: płaskie hierarchie, bezpośrednia komunikacja per „Ty“ od praktykanta do CEO, otwarte drzwi, krótkie drogi, pomocnyi zaangażowany zespół współpracowników
  • Środowisko pracy z pasją, w którym kluczową role odgrywa dobre samopoczucie pracownika

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

W takim razie czekamy na Pani/-a aplikację z podaniem wymagań płacowych oraz możliwego terminu rozpoczęcia pracy droga mailową. Jednocześnie informujemy, iż pisemne aplikacje przesłane drogą pocztową nie będą odsyłane.

Teleperformance Germany Katowice
ul.Konduktorska 37
40-155 Katowice
tel. 032 778 58 11

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się