Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Buyer

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tommorow is our home.

    Jako wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego i twórca nowych, przyszłościowych rozwiązań, BSH przyczynia się do poprawy jakości życia na całym świecie. Cenione, globalne marki Bosch, Siemens i Gaggenau oraz szereg marek regionalnych stanowią podstawę naszego sukcesu. Dzięki licznym innowacjom, technologii sensorowej i robotyce oraz wielu innym osiągnięciom zmieniamy otaczający nas świat. Te przyszłościowe idee już istnieją w Waszych pomysłach, umiejętnościach i w naszej wspólnej przyszłości. Dołącz do nas i pozwól, aby Twoja kariera i zdolności znalazły u nas właściwą przestrzeń do rozwoju. Może już od jutra?

    Buyer
    Miejsce pracy: Łódź
    Twoje zadania
    Oczekiwany profil
    • 3 - 5 lat doświadczenia w dziale zakupów strategicznych / taktycznych (znajomość rynku dostawców AGD, automotive będzie dodatkowym atutem)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (j. niemiecki będzie dodatkowym atutem)
    • Znajomość systemów klasy ERP (np. SAP)
    • Praktyczna znajomość Excela w codziennej pracy
    • Umiejętności analityczne i negocjacyjne, bardzo dobra komunikacja, umiejętność pracy pod presją czasu, prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

    Cel stanowiska: Odpowiada za poszukiwanie i wybór dostawców w oparciu o potrzeby biznesowe, zgodnie z polityką zakupową firmy BSH. Kreuje strategię biznesową w obszarze zakupowym.

    • Skanuje rynek dostawców celem znalezienia potencjałów, ocenia i dokonuje wyboru dostawcy
    • Przygotowuje i prowadzi proces negocjacji (zależnie od poziomu uprawnień)
    • Zarządza dostawcami: utrzymuje relacje, przygotowuje / wspiera strategię rozwoju dostawcy, rekomenduje kierunki rozwoju grupy materiałowej
    • Może pełnić funkcję Key Accounta dla lokalnych dostawców
    • Zadania administracyjne: wprowadza dane do systemów, przygotowuje i nadzoruje dokumenty handlowe, sporządza prognozy zakupowe
    Oferujemy
    O nas
    • Stanowisko Junior Buyer, Buyer lub Senior Buyer – w zależności od posiadanych kwalifikacji
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
    • Program Mentoringowy dla osób na stanowiskach Junior Buyer
    • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych oraz benefity pozapłacowe w tym opieka medyczna, oferta sportowa-kulturalna oraz dofinansowanie do posiłków
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    Odwiedź stronę https://www.bsh-group.com/career, by dowiedzieć się więcej o BSH Group. Dołącz do naszego zespołu! Znajdź właściwą przestrzeń do realizacji swoich ambicji zawodowych.
    opis