Ta oferta pracy jest nieaktualna od 305 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

C# Developer

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment
    Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

    Lokalizacja: Kraków/Łódź
    Wynagrodzenie: atrakcyjne
    Nr ref.  17766

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie nowego oprogramowania dla aplikacji biznesowych,
    • opracowywanie dokumentacji technicznej,
    • współpraca z doświadczonym zespołem technicznym,
    • projektowanie i wdrażanie programów optymalizacyjnych,
    • debugowanie i profilowanie aplikacji C#

    Wymagania:

    • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w C#/.NET
    • doświadczenie w pracy z MS SQL
    • dobra znajomość Linux,
    • dobre umiejętności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,
    • komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Oferta obejmuje:

    • konkurencyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
    • możliwość pracy zdalnej,
    • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
    • duże możliwości rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach, konferencjach itp.
    • pracę w inspirującym gronie ludzi.

    Zainteresowane osoby prosimy o WYPEŁNIENIE NASZEGO FORMULARZA

    Accounting     Advisory      Audit     Controlling     Corporate Banking     Insurance     Financial Markets  Fund Accounting