C# Developer

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-15
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 2017-12-15)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Goldman Recruitment
Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków/Łódź
Wynagrodzenie: atrakcyjne
Nr ref.  17766

Zakres obowiązków:

  • tworzenie nowego oprogramowania dla aplikacji biznesowych,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z doświadczonym zespołem technicznym,
  • projektowanie i wdrażanie programów optymalizacyjnych,
  • debugowanie i profilowanie aplikacji C#

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w C#/.NET
  • doświadczenie w pracy z MS SQL
  • dobra znajomość Linux,
  • dobre umiejętności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferta obejmuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach, konferencjach itp.
  • pracę w inspirującym gronie ludzi.

Zainteresowane osoby prosimy o WYPEŁNIENIE NASZEGO FORMULARZA

Accounting     Advisory      Audit     Controlling     Corporate Banking     Insurance     Financial Markets  Fund Accounting

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się