Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

C# Developer

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-05-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Jesteś osobą szukającą najlepszych dostępnych rozwiązań?

    Masz doświadczenie zawodowe w tworzeniu oprogramowania w C#?

    Poszukujesz pracy w dobrej lokalizacji?

    Ta oferta jest dla Ciebie- aplikuj już teraz.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: IT/MS/C#

    OPIS STANOWISKA:
    • Współpraca w zespołach międzynarodowych - w branży finansowej, ubezpieczeniowej, software house
    • Przewaga tworzenia nowych rozwiązań nad utrzymaniem
    • Praca z metodologiami: Agile, TDD, DDD,
    • Chęć rozwój w kierunku stanowiska Fullstack
    WYMAGANIA:
    • Posiadasz wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
    • 2-letnie doświadczenie zawodowe
    • Dobra znajomość platformy .NET
    • Znajomość standardów www (JavaScript, CSS, HTML)
    • Znajomość języka angielskiego B2

    Mile widziane:

    • Znajomość AngularJS, jQuery, itp.
    • Znajomość rozwiązań WebAPI, WCF
    • Znajomość architektury mikroserwisów
    • Doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych
    OFERUJEMY:
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
    • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia (7 – 15 tyś. PLN)
    • Bonus roczny (13-nastka) + pakiet socjalny
    • Twórczą i swobodną atmosferę pracy (brak Dress Code)
    • Elastyczne godziny pracy, częściowa praca zdalna
    • Możliwość wyjazdów zagranicznych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.
        1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
        2.Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
        3.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.
    Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności

    Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.
    bottom