Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

C#/.NET Developer

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Dywizja Antal IT Services jest zespołem wąsko wyspecjalizowanych konsultantów realizujących projekty rekrutacyjne w branży IT. 30 doświadczonych konsultantów z sukcesem zamyka ponad 350 projektów rocznie. W skład Antal IT Services wchodzą trzy zespoły: IT Tech oraz IT Sales specjalizujące się w rekrutacjach stałych, a także IT Contracting, zajmujący się outsourcingiem specjalistów IT.

    Miejsce pracy: Kraków
    .NET / KRK

    Zadania:

    • Tworzenie oraz rozbudowa aplikacji w technologii .NET
    • Analiza, projektowanie, a także implementacja systemów informatycznych,
    • Rozwijanie i integracja systemów już istniejących.

    Oczekujemy:

    • Bardzo dobrej znajomości platformy .NET
    • Min. 3 letniego doświadczenia w projektowaniu i implementacji systemów informatycznych
    • Znajomości technik i narzędzi mapowania obiektowo - relacyjnego (Np. nHibernate)
    • Umiejętności projektowania rozbudowanych aplikacji w oparciu o wzorce projektowe
    • Znajomości zasad ergonomii przy projektowaniu interfejsu użytkownika
    • Doświadczenia w pracy w Scrumie,
    • Komunikatywnej znajomości j.angielskiego.

    Mile widziana będzie:

    • Znajomość ORM,
    • Znajomość bibliotek Dev Express,
    • Znajomość technologii WCF,
    • Znajomość narzędzi do przechowywania danych NoSQL,
    • Znajomość dodatkowych narzędzi i bibliotek spoza .NET Framework.

    Oferujemy:

    • Pracę w innowacyjnym software housie przy interesującym, wymagającym projekcie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym i doświadczonym zespole,
    • Kontakt z nowoczesnymi technologiami,
    • Umowa o pracę lub kontrakt B2B do wyboru.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. [email protected]
    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez administratora danych Antal Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: ul. Gwiaździsta 66, 53 – 413 Wrocław), agencje zatrudnienia ujawniona w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców – zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, zgoda może być odwołana w każdym czasie.