Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

C#/.NET Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    .NE/41/01/2018/MG

    Zadania

    • Rozwój i tworzenie platformy systemu (aplikacja webowa, 80 procent czasu to tworzenie nowych funkcjonalności).
    • Praca z najnowszymi technologiami (NET Core I, React/Redux, Entity Framework).
    • Realny wpływ na architekturę tworzonej aplikacji, możliwość proponowania własnych rozwiązań.
    • Współpraca z innymi członkami zespołu (product-owner, developerzy, testerzy).
    • Wypracowywanie standardów kodowania, wdrażanie ich do codziennej pracy zespołu.

    Wymagania

    • Doświadczenie w programowaniu oraz bardzo dobra znajomość C# oraz ASP.NET.
    • Dobra znajomość T-SQL.
    • Otwartość na naukę nowych technologii oraz frameworków.
    • Mile widziane przynajmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu aplikacji w oparciu o serwisy Microsoftu.
    • Mile widziane doświadczenie w ASP.NET Core, ASP.NET MVC
    • Mile widziana znajomość zasad SOLID.
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość na pomysły innych pracowników.

    Oferujemy

    • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B (dla chętnych).
    • Ubezpieczenie na życie, prywatną opieka medyczna.
    • Budżet Szkoleniowy do wydania na co chcesz (szkolenia, kursy, certyfikaty).
    • Wyjazdy integracyjne.
    • Pakiet dodatkowych benefitów (karta lunchowa, lekcje języków obcych, dostęp do biblioteki firmowej w tym specjalistycznej).

    Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj".

    People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).