Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

C#/.NET Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    SeaChange Polska, Warszawa

    SeaChange International (Nasdaq: SEAC), z siedzibą w USA, jest kluczowym dostawcą produktów i usług telewizji cyfrowej dla największych na świecie operatorów telewizji kablowych, firm telekomunikacyjnych, nadawców telewizyjnych i firm multimedialnych. Rozwiązania SeaChange ułatwiają agregację, licencjonowanie i dystrybucję treści wideo oraz reklam telewizyjnych, a także pozwalają na sprawne zarządzanie prawami autorskimi, emisją i dystrybucją.

    Mamy ponad 23 lata doświadczenia w tworzeniu rozwiązań na rynku płatnej telewizji. Dostarczamy oprogramowanie ponad 100 operatorom telewizyjnym, zapewniające wysoką wydajność, niezawodność i skalowalność. Z naszych produktów korzystają dziesiątki milionów użytkowników na całym świecie. Byliśmy wielokrotnie nagradzani, m.in. zdobyliśmy trzy nagrody Emmy.

    Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.schange.com

    SeaChange Polska Sp. o.o. tworzy rozwiązania w zakresie User Experience na urządzenia mobilne, OTT, SmartTV, dekodery oraz systemy Back office, wdrażane przez operatorów płatnej telewizji na całym świecie.

    Nasz warszawski zespół inżynierów jest częścią międzynarodowego zespołu, zajmującego się tworzeniem, wdrażaniem i utrzymaniem oprogramowania zgodnie z praktykami udoskonalanymi od ponad 20 lat.

    Pracujemy w małych, niezależnych zespołach, zgodnie z metodyką SCRUM. Praktykujemy code review, Continuous Integration oraz DevOps. Dbamy o wysokie pokrycie testami, wysokiej jakości dokumentację oraz zweryfikowane rozwiązania architektoniczne.

    Na co dzień pracujemy w centrum Warszawy, w wygodnej lokalizacji blisko metra i innych środków komunikacji miejskiej (nowoczesne biuro przy ul. Przeskok).

    Opis stanowiska:

    • Projektowanie i dostarczanie nowych funkcjonalności do produktów światowego lidera branży rozwiązań pay-TV;
    • Praca w międzynarodowym zespole inżynierów (współpraca z Holandią i USA);
    • Współpraca z partnerami w wielu krajach i regionach geograficznych;
    • Branie udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, poszerzających ogólną i szczegółową wiedzę z zakresu pay-TV oraz nowych technologii;
    • Praca w metodyce SCRUM, przy zastosowaniu najlepszych praktyk wytwarzania oprogramowania;
    • Praca pod opieką doświadczonych mentorów i liderów technicznych w ramach wdrażania się do nowego zespołu;
    • Zaangażowanie w pracę zespołu projektowego – dzielenie się własnymi pomysłami i opiniami podczas retrospektyw i planowania pracy;
    • Ścisła współpraca z architektami, zapewniająca zgodność implementacji z projektem technicznym;
    • Udzielanie wskazówek testerom testującym nowe funkcjonalności.

    Jesteś osobą, której szukamy, jeśli:

    • Bardzo dobrze znasz język C# i framework .NET;
    • Masz doświadczenie z Microsoft SQL Server 2012, 2016 (znajomość Cassandry będzie dodatkowym atutem);
    • Programowałeś przy użyciu WCF, WinForms lub DevExpress;
    • Masz przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Masz wiedzę z zakresu inżynierii oprogramowania;
    • Pracowałeś już w kilkuosobowym zespole projektowym;
    • Umiesz pracować indywidualnie i jednocześnie jesteś otwarty na komunikację z innymi członkami zespołu;
    • Masz podstawową znajomość Git/ Gitlab, Jira, Hudson/ Jenkins;
    • Masz doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (nUnit, OpenCover).

    Co oferujemy:

    • Udział w zróżnicowanych projektach w międzynarodowych zespołach;
    • Możliwość poznawania nowych technologii i rozwiązań informatycznych;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Pracę w biurze w centrum Warszawy (ul. Przeskok);
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
    • Przyjazne i otwarte środowisko pracy;
    • Szkolenia w kraju i za granicą;
    • Lekcje nauki języka angielskiego;
    • Opiekę zdrowotną Medicover;
    • Pakiet Multisport;
    • Budżet integracyjny.

    Jeśli spełniamy Twoje oczekiwania, a Ty nasze – wyślij nam swoje CV lub kontakt do siebie!

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.