Ta oferta pracy jest nieaktualna od 236 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

CAD Designer (Konstruktor)

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Plastic Omnium jest niezależną, innowacyjną firmą działającą na kluczowych światowych rynkach, która kontynuując strategię rozwoju, ugruntowuje swoją pozycję, jako światowego lidera branży AUTOMOTIVE w produkcji komponentów i modułów nadwozia oraz systemów paliwowych i systemów kontroli emisji spalin.

    Zatrudniająca ponad 33,000 pracowników, w 127 zakładach i 24 centrach rozwojowo-badawczych w 31 krajach, Plastic Omnium jest niezależną francuską firmą, notowaną na giełdzie w Paryżu, która w 2017 osiągnęła przychód w wysokości 8 mld €.

    Auto Inergy Division, dostawca pierwszego rzędu dla czołowych producentów samochodów, światowy lider na rynku projektowania i dostarczania systemów paliwowych i systemów zarządzania płynami do redukcji zanieczyszczeń.

    W związku z dynamicznym rozwojem biura konstrukcyjnego w zakładzie Dywizji Auto Inergy w Lublinie, poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do naszego zespołu jako:

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska

    • Konstruowanie systemów paliwowych /SCR we wszystkich fazach rozwoju wyrobu od RFQ do wdrożenia do produkcji z uwzględnieniem funkcji systemu, specyfikacji klienta (specyfikacja CAD, narzędzia) jak również wymagań procesu produkcyjnego
    • Tworzenie funkcjonalnych definicji komponentów we współpracy z dostawcami i zespołem projektowym
    • Weryfikacja, walidacja i dystrybucja rysunków i modeli wewnętrznych i dostawców
    • Komunikacja z klientem i zespołem projektowym w zakresie rozwiązywania zagadnień technicznych
    • Udział w rozwijaniu narzędzi i metodologii konstruowania
    • Udział w tworzeniu nowych rozwiązań technicznych we współpracy z centrum badań
    • Dla kandydatów posiadających kompetencje kierownicze oraz ambicje, aby kierować zespołem, istnieje możliwość objęcia stanowiska Lidera Zespołu Konstruktorów

    Wymagania

    • Bardzo dobra praktyczna znajomość programu CATIA v5 lub UNIGRAPHICS NX9/NX11
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Dobra znajomość mechaniki oraz tworzyw sztucznych
    • Dobra znajomość rysunku technicznego (tolerowanie GD&T wg ISO, analiza łańcuchów wymiarowych, stack up)
    • Umiejętność rozumienia i rozwiązywania problemów technicznych
    • Kreatywność, innowacyjność i dokładność
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność

    Oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji
    • Duży zakres samodzielności i możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Dobrą atmosferę w pracy w firmie zorientowanej na pracownika

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    lub pocztą:

    PLASTIC OMNIUM Auto INERGY Division
    Dział Personalny
    Ul. Budowlana 28
    20-469 Lublin

    Przekonaj się, jak wygląda praca w Plastic Omnium w Lublinie, odwiedź nasz profil

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

    opis