Ekspert ds. Inwestycji

PROSPER CAPITAL ADVISORS Sp. z o.o.O firmie

PROSPER CAPITAL ADVISORS Sp. z o.o.

Walońska 7

Wrocław

Jesteśmy Agentem Firmy Inwestycyjnej Prosper Capital Dom Maklerski S.A. Tworzymy nowoczesny butik inwestycyjny dla średniozamożnych i zamożnych Klientów indywidualnych. Pośredniczymy w oferowaniu staranie wyselekcjonowanych inwestycji. Budujemy markę odpowiedzialną społecznie i chcemy, aby w najbliższej dekadzie stała się marką pierwszego wyboru w świadomości Klientów poszukujących zysków, których nie zapewni im sektor bankowy. W realizowanej strategii stawiamy na edukację finansową Klienta oraz serwis i opiekę posprzedażową. Naszą misją jest wspieranie Inwestorów w podejmowaniu mądrych decyzji inwestycyjnych, aby dążyli do wolności finansowej.

Jeżeli masz odwagę podjąć z nami to wyzwanie DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie Klientów i budowanie z nimi relacji opartych na zaufaniu
  • Edukowanie z zakresu rynków kapitałowych i inwestycji
  • Pośredniczenie w oferowaniu papierów wartościowych, produktów finansowych i ubezpieczeniowych
  • Wsparcie Inwestorów na każdym etapie inwestycji

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w branży finansowej lub sprzedażowej
  • Pasja do rynku kapitałowego i inwestycji
  • Pracowitość, zaangażowanie, automotywacja i konsekwencja w działaniu
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość oraz odwaga w poszukiwaniu i budowaniu kontaktów

Oferujemy

  • Dostęp do wysokiej jakości produktów finansowych i ubezpieczeniowych
  • Regularne szkolenia, spotkania z zarządzającymi oraz analitykami
  • Zespół wspierający, dla którego najważniejszy jest Klient
  • Wsparcie specjalisty z licencją Doradcy Inwestycyjnego w powiększaniu Twojej wiedzy rynkowej
  • W ramach rozwoju licencje zawodowe: EFG, EFC, EFP, MPW, DI, CFA, AFI
  • Narzędzia do pracy z Klientem w chmurze
  • Możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej PZU
  • Elastyczne godziny pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zaciekawiliśmy Cię? Odwiedź naszą stronę www.pcadvisors.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy