Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Chief Accountant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży dystrybucyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej. Osoba na tym stanowisku będzie raportowała bezpośrednio do CFO i zarządzała około 9-osobowym zespołem.

    miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie, zgodnie z ustawą o rachunkowości;
    • Nadzorowanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i merytorycznym;
    • Przygotowywanie jednostkowych oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowyc;
    • Uzgadnianie kont bilansowych dot. gospodarki magazynowej;
    • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP) oraz audytorami;
    • Komunikacja i współpraca z jednostkami biznesowymi w zakresie obiegu dokumentów księgowych, zasad ich opisywania i klasyfikacji;
    • Raportowanie do Centrali firmy;
    • Nadzorowanie sporządzania sprawozdań dla GUS;
    • Sporządzanie sprawozdań dla NBP.

    Wymagania:

    • Min. 5-letnie doświadczenie w księgowości, w tym 2 lata na stanowisku kierowniczym;
    • Doświadczenie w prowadzeniu  księgowości w spółce produkcyjno-handlowej;
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia);
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Znajomość regulacji prawa podatkowego i zasad rachunkowości;
    • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości;
    • Doświadczenie w zarządzaniu gospodarką magazynową;
    • Bardzo dobra znajomość MS Office;
    • Mile widziana znajomość Microsoft Dynamics AX.

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rodo@hrk.pl - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.”