Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla - Murarz

"CZ.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA" SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 godzin temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis stanowiska:

  • prace ciesielskie, murarskie na budowach z wykorzystaniem szalunków;
  • roboty betoniarsko-ciesielskie;
  • montaż, demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych;
  • prace ogólnobudowlane.

Wymagania:

  • doświadczenie 2 letnie do pracy;
  • doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego, murarza;
  • bardzo dobre zdolności manualne;
  • dokładność, rzetelność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę lub prowadzenia własnej działalności gospodarczej;
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń, poprzez uczestnictwo w interesujących projektach.
CV prosimy przesyłać bezpośrednio klikając w przycisk aplikowania.

Przed wysłaniem aplikacji proszę zapoznać się z linkiem:

Zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Ogłoszenie archiwalne