Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Cieśla szalunkowy

Pracownicy BudowlaniO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Amsterdam, Holandia

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy polską firmą budowlaną. Swoją siedzibę mamy w Gliwicach. Od kilkunastu lat działamy na terenie Niemiec i Holandii. Naszymi partnerami są wiodące przedsiębiorstwa z Europy Zachodniej. Poza granicami pracuje już 130 naszych Pracowników.

Możesz do nich dołączyć, nawet jeśli nie znasz języka.

Cieśla szalunkowy [rekrutacja prowadzona telefonicznie]

Twoje zadania:

  • wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe, montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka

Nasze wymagania:

  • doświadczenie z zakresu prac ciesielskich,
  • znajomość systemów szalunkowych.
  • podpisanie umowy w Gliwicach.

Co oferujemy w zamian:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stawki godzinowe do 14,00 euro netto,
  • wynagrodzenie płatne w Euro do 10-tego każdego miesiąca,
  • możliwość pobrania zaliczki
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez firmę,
  • organizację przejazdów na terenie Holandii,
  • narzędzia pracy oraz odzież ochronną,
  • zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzień,
  • długoterminową współpracę,
  • nie wymagamy znajomości języka.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne