Cieśla szalunkowy

  • Szwecja, Szwecja
  • Pracownik fizyczny
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 09.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Procyon od 2006 r. z sukcesem rozwija swoją działalność na rynku budowlanym w Polsce i w Szwecji. Do projektów zagranicznych realizowanych w ramach spółki Procyon Construction, która specjalizuje się we wznoszeniu kompletnych konstrukcji żelbetowych na rynku szwedzkim, poszukujemy osoby do pracy w Szwecji na stanowisko:
    Miejsce pracy: Szwecja

    Obowiązki:

    prace ciesielskie przy realizacji naszych projektów w południowej Szwecji - Goteborg (kontrakt co najmniej do 07.19r., praca nawet od zaraz) pracę mamy dla całych brygad więc aplikuj do nas najlepiej z kolegami!

    Wymagania:

    • doświadczenie w fachu,
    • dokładność i rzetelność,
    • wysoka jakość wykonywanych prac,
    • mile widziany komunikatywny język angielski i umiejętność czytania rysunku technicznego.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, zwrot kosztów transportu tam na miejscu, prywatne ubezpieczenie medyczne w Polsce i fundusz emerytalny w Szwecji, zjazdy do Polski na 7 dni co 4/5 tygodni, umowę o pracę,
    • rozwój w firmie o międzynarodowym zasięgu i bardzo dużym potencjale,
    • legalne i stabilne zatrudnienie w rzetelnej firmie, która płaci na czas i dba o pracownika.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.