Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Client Sales Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 18.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Jesteśmy międzynarodową grupą firm z branży usług profesjonalnych zatrudniającą ponad 500 osób w Polsce, Czechach i na Słowacji. Poprzez nasze trzy marki: Crowe Horwath, Contract Administration oraz TGC Corporate Lawyers od ponad 25 lat wspieramy klientów w prowadzeniu ich księgowości, kadr, płac, doradztwie podatkowym, prawnym i biznesowym.

Obecnie do Działu Sprzedaży w Warszawie poszukujemy kandydatek i kandydatów do roli:

opis
Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania:

  • Sprzedaż usług profesjonalnych (usługi księgowe, audyt, doradztwo podatkowe i finansowe, konsulting biznesowy i IT) do obecnych i potencjalnych klientów poprzez:
    - Upsell i crossell
    - Prowadzenie projektów dla klientów z sieci Crowe Horwath
    - Identyfikacja i nawiązywanie relacji z nowymi klientami
  • Odpowiedzialność za proces sprzedaży poprzez:
    - Prowadzenie komunikacji z klientami
    - Organizację spotkań i konsultacji z klientami
    - Dobieranie, w porozumieniu z ekspertami merytorycznymi, optymalnej oferty dla klienta
    - Negocjacje cenowe
  • Odpowiedzialność za zarządzanie relacjami z wybranymi klientami
  • Monitorowanie satysfakcji klientów i eskalowanie pojawiających się problemów
  • Raportowanie w oparciu o wewnętrzny system CRM

Oczekiwania:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie we współpracy z osobami decyzyjnymi (CEO, CFO, Dyrektorzy Operacyjni) po stronie dostawcy rozwiązań B2B
    - Mile widziane osoby z następującym doświadczeniem:
       - Manager Sprzedaży
       - Key Account Manager
       - Broker Ubezpieczeniowy
       - Sprzedaż lub Obsługa Klienta rozwiązań szytych na miarę (IT, Consulting, Finanse)
  • Szeroka sieć kontaktów wśród osób zarządzających przedsiębiorstwami i/lub działami finansowymi
  • Dobra ogólna wiedza biznesowa nt. funkcjonowania przedsiębiorstw (P&L, finanse i księgowość, operacje, procesy)
  • Praktyczna umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów sprzedażowych (komunikacja z klientem, organizacja zasobów eksperckich w proces sprzedaży, rozumienie potrzeb klienta, wycena i negocjacje, itp.)
  • Doskonałe umiejętności komunikacji i budowania relacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym (B2)
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych (ok. 2 dni w tygodniu)

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Motywujący system bonusów
Rozbudowany pakiet socjalny

Doskonała lokalizacja (Rondo Daszyńskiego: 100m do stacji metra)
Elastyczny czas pracy
Praca z największymi firmami z Polski i świata

Jasne i czytelne zasady
Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
Pyszna kawa i dostawa świeżych jabłek do biura dwa razy w tygodniu :)