Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Client Sales Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 18.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy międzynarodową grupą firm z branży usług profesjonalnych zatrudniającą ponad 500 osób w Polsce, Czechach i na Słowacji. Poprzez nasze trzy marki: Crowe Horwath, Contract Administration oraz TGC Corporate Lawyers od ponad 25 lat wspieramy klientów w prowadzeniu ich księgowości, kadr, płac, doradztwie podatkowym, prawnym i biznesowym.

    Obecnie do Działu Sprzedaży w Warszawie poszukujemy kandydatek i kandydatów do roli:

    opis
    Miejsce pracy: Warszawa

    Kluczowe zadania:

    • Sprzedaż usług profesjonalnych (usługi księgowe, audyt, doradztwo podatkowe i finansowe, konsulting biznesowy i IT) do obecnych i potencjalnych klientów poprzez:
      - Upsell i crossell
      - Prowadzenie projektów dla klientów z sieci Crowe Horwath
      - Identyfikacja i nawiązywanie relacji z nowymi klientami
    • Odpowiedzialność za proces sprzedaży poprzez:
      - Prowadzenie komunikacji z klientami
      - Organizację spotkań i konsultacji z klientami
      - Dobieranie, w porozumieniu z ekspertami merytorycznymi, optymalnej oferty dla klienta
      - Negocjacje cenowe
    • Odpowiedzialność za zarządzanie relacjami z wybranymi klientami
    • Monitorowanie satysfakcji klientów i eskalowanie pojawiających się problemów
    • Raportowanie w oparciu o wewnętrzny system CRM

    Oczekiwania:

    • Minimum kilkuletnie doświadczenie we współpracy z osobami decyzyjnymi (CEO, CFO, Dyrektorzy Operacyjni) po stronie dostawcy rozwiązań B2B
      - Mile widziane osoby z następującym doświadczeniem:
         - Manager Sprzedaży
         - Key Account Manager
         - Broker Ubezpieczeniowy
         - Sprzedaż lub Obsługa Klienta rozwiązań szytych na miarę (IT, Consulting, Finanse)
    • Szeroka sieć kontaktów wśród osób zarządzających przedsiębiorstwami i/lub działami finansowymi
    • Dobra ogólna wiedza biznesowa nt. funkcjonowania przedsiębiorstw (P&L, finanse i księgowość, operacje, procesy)
    • Praktyczna umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów sprzedażowych (komunikacja z klientem, organizacja zasobów eksperckich w proces sprzedaży, rozumienie potrzeb klienta, wycena i negocjacje, itp.)
    • Doskonałe umiejętności komunikacji i budowania relacji
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym (B2)
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych (ok. 2 dni w tygodniu)

    Oferujemy:

    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Motywujący system bonusów
    Rozbudowany pakiet socjalny

    Doskonała lokalizacja (Rondo Daszyńskiego: 100m do stacji metra)
    Elastyczny czas pracy
    Praca z największymi firmami z Polski i świata

    Jasne i czytelne zasady
    Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
    Pyszna kawa i dostawa świeżych jabłek do biura dwa razy w tygodniu :)