Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Commissioner BTS - Integrator

  • Niemcy, Niemcy
  • Specjalista
  • 17.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ITEL Sp. z o.o.

ITEL sp. z o.o. powstała w 2000 r. Udziałowcem firmy został PROCHEM S.A. spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Spółka zajmuje się kompleksową budową stacji teletransmisyjnych. Osoby odpowiedzialne za projekty realizowane przez firmę mają kilkuletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej (budowa infrastruktury GSM/DCS/UMTS/LTE).

Od początku istnienia firma specjalizuje się w wykonywaniu instalacji radiowych wraz z ich weryfikacją na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Obecnie świadczymy usługi w zakresie akwizycji, projektowania, uzgodnień administracyjnych oraz budowy stacji bazowych.

Miejsce pracy: Niemcy
Region: Niemcy

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy na terenie Europy Zachodniej.

Osoby pracujące na ww. stanowisku będą odpowiedzialne za proces instalacji, modernizacji integracji stacji bazowych - głównie wymiana modułów FSMF.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie/wyższe telekomunikacyjne lub pokrewne;
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
  • bardzo dobra znajomość procesu instalacji i integracji stacji bazowych firmy Nokia/NSN;
  • mile widziane doświadczenie w projektach SWAP sieci GSM/UMTS/LTE;
  • posiadanie certyfikatów z odbytych szkoleń będzie dodatkowym atutem;
  • doświadczenie w pracy na wysokości powyżej 3m;
  • uprawnienia SEP do 1 kV będzie dodatkowym atutem;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • znajomość pakietu Office;
  • znajomość urządzeń BTS więcej niż jednego producenta będzie dodatkowym atutem;

OFERUJEMY:

  • zarobki od 150EUR/dziennie, wypłacane w tygodniowym systemie;
  • zakwaterowanie (mieszkanie, dom, hotele), pokrycie kosztów dojazdu, samochód służbowy na miejscu;
  • regularne zjazdy do Polski;
  • zatrudnienie na podstawie umowy współpracy B2B.

Szczegóły oferty pod numerem telefonu 502059351

Aplikacje można przesyłać na maila lub poprzez formularz internetowy.