Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. uruchomień procesu software

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 17.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dürr Poland Sp. z o.o. wiodący producent nowoczesnych systemów transportu technologicznego mających zastosowanie głównie w przemyśle samochodowym, poszukuje osoby na stanowisko:

    praca w delegacjach
    siedziba firmy: Radom

    Opis stanowiska:

    • Wykonywanie wszelkich prac związanych z projektowaniem i analizą systemów automatyki,
      a w szczególności systemów transportu technologicznego
    • Tworzenie wizualizacji oraz interfejsów HMI dla sterowników PLC
    • Weryfikacja, testowanie i uruchomienie zaprojektowanych systemów sterowania
    • Weryfikacja prac montażowych
    • Nadzór nad projektem/uruchomieniem pod kątem spełnienia wymagań terminowych oraz jakościowych
    • Nadzór nad zespołem pod kątem wymagań bezpieczeństwa
    • Opracowanie, analiza, aktualizacja dokumentacji technicznej
    • Raportowanie statusu realizacji projektów do Przełożonych i Klienta
    • Wprowadzanie zmian do Przełożonych/Kierownictwa Budowy/Zespołu Uruchomieniowego
    • Diagnoza i usuwanie problemów pojawiających się u klienta
    • Realizacja projektów dla czołowych koncernów motoryzacyjnych (producentów aut) na całym świecie

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektryka, automatyka, elektronika, mechatronika lub porównywalne kwalifikacje)
    • Wiedza techniczna z zakresu elektryki i elektrotechniki
    • Umiejętność projektowania i programowania
    • Znajomość systemów MRP, SCADA,
    • Praktyczna znajomość języków programowania: C#, C++, Delphi, JAVA
    • Znajomość programowania sterowników PLC (w tym Siemens S7, Allen Bradley, Mitsubishi)
    • Znajomość parametryzowania niskonapięciowych urządzeń elektrycznych stosowanych w przemyśle (inwertery, sterowniki, panele operatorskie)
    • Podstawowa znajomość projektowania baz danych
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (wymóg konieczny, praca w międzynarodowych projektach)
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętności komunikacyjne
    • Kreatywność, dokładność i precyzja
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B (dojazd na budowę z miejsca zakwaterowania)
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w projektach poza granicami kraju

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej światowej renomie, której produkty wykorzystywane są w najnowocześniejszych fabrykach samochodowych na świecie
    • Stanowisko w dobrze prosperującym i rozwijającym się zakładzie produkcyjnym
    • Współpracę z profesjonalnym i doświadczonym zespołem
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (cv i list motywacyjny)
    klikając w przycisk Aplikuj.

    Jednocześnie wszystkich Państwa uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Przesłanie aplikacji  będzie oznaczać, że wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tej aplikacji przez Dürr Poland Sp. z o.o.  w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Jeżeli jest Pan(i)  zainteresowany(a) udziałem w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Dürr Poland Sp. z o.o. prosimy w treści aplikacji zawrzeć następujące oświadczenie:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dürr Poland Sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Administratorem Państwa  danych osobowych jest Durr Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Żółkiewskiego 125, 26-600 Radom. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – nie dłużej niż 1 rok. Przysługuje Państwu  prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia lub usunięcia oraz prawo do przeniesienia danych. W każdym czasie możecie Państwo cofnąć zgodę na dalsze przetwarzanie przez nas swoich danych osobowych. Macie też Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.