Ta oferta pracy jest nieaktualna od 226 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Content Marketing Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WebWaver Maciej Czajkowski

    WebWave to nowoczesna aplikacja do tworzenia stron internetowych bez kodowania. Dzięki tej aplikacji każdy jest w stanie samodzielnie zbudować profesjonalną stronę internetową. Dołącz do naszego młodego zespołu i zacznij współtworzyć coś naprawdę fajnego!

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    Umiesz i lubisz pisać dłuższe artykuły i krótkie teksty? Wiesz co to content marketing? Kręci Cię marketing internetowy? Znasz się na mediach społecznościowych? Chciałbyś / Chciałabyś nawiązywać kontakty z dziennikarzami, blogerami wydawcami? Znasz biegle język angielski?

    Dołącz do WebWave jako content marketing manager! Z nami będziesz rozwijać swoje umiejętności realizując ciekawe i nieszablonowe projekty marketingowe.

    Do Twoich zadań będą należeć między innymi:

    • Tworzenie artykułów o tematyce webdesign na potrzeby WebWave oraz portali współpracujących
    • Tworzenie ebooków
    • Obsługa mediów społecznościowych
    • Realizacja strategii content marketingowej
    • Promocja marki i dystrybucja treści w internecie przy pomocy własnych i zewnętrznych kanałów komunikacji
    • Kontakt z mediami i budowanie relacji z partnerami zewnętrznymi (dziennikarze, blogerzy, wydawcy etc.)

    Te umiejętności będą Ci potrzebne w pracy:

    • Wiedza na temat marketingu i chęć jej pogłębiania
    • Znajomość i rozumienie mediów społecznościowych
    • Łatwość konstruowania tekstów i artykułów, tzw. lekkie pióro
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność wyszukiwania informacji, obrazów, treści
    • Chęć i umiejętność kontaktu z innymi ludźmi
    • Zaangażowanie i głowa pełna pomysłów

    Mile widziane:

    • Doświadczenie przy projektowaniu lub zarządzaniu stronami internetowymi
    • Zainteresowanie tematyką webdesign i user experience
    • Znajomość platform CMS, np. Wordpress
    • Podstawowe zrozumienie zagadnień SEO
    • Umiejętność obsługi programów graficznych, np. Photoshop

    W zamian:

    • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie
    • Poszerzysz swoją wiedzę i zdobędziesz nowe umiejętności praktyczne
    • Będziesz mieć możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Poznasz fajnych ludzi i będziesz pracować w sympatycznej atmosferze
    • Będziesz współtworzyć coś naprawdę fajnego :)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.