Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Continuous Improvement Engineer (M/f)

  • Mazowieckie, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Continuous Improvement Engineer (m/f)

    Mazowieckie 28441/001

    Dla naszego klienta, lidera na rynku z branży opakowań, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Continuous Improvement Engineer.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży opakowaniowej posiadająca 100 zakładów produkcyjnych na świecie i 4 w Polsce.

    Opis stanowiska

    • Wdrożenie i rozwój narzędzi Lean Manufacturing w dwóch zakładach produkcyjnych Firmy
    • Wspieranie lokalnego Zarządu w ocenie stopnia wdrożenia elementów Lean tj. 5S i w zakresie kompletnej organizacji programu Continuous Improvement (CI)
    • Realizowanie celów jakościowych i wydajnościowych przy jednoczesnym utrzymaniu programów CI i 5S
    • Odpowiedzialność za proces ciągłego doskonalenia na terenie dwóch zakładów oraz dostarczanie rozwiązań w zakresie możliwości dodatkowych optymalizacji procesów produkcyjnych w zakładach
    • Szkolenie i rozwijanie pracowników w zakresie CI, 5S i wszystkich powiązanych tematów. Motywowanie pracowników do przestrzegania zasad i przepisów wdrożonych w zakładach
    • Zarządzanie szkoleniami związanymi z kluczowymi wskaźnikami wydajności, systemami znakowania, kontroli wizualnej, 5S
    • Aktywne uczestniczenie w projektach Lean w Grupie

    Profil kandydata

    • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze Lean Management w firmie produkcyjnej (preferowana branża FMCG lub opakowania)
    • Wykształcenie wyższe
    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z oddziałami zagranicznymi
    • Umiejętność zarządzania procesami, umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

    Oferujemy

    • Możliwość realizacji samodzielnych projektów pilotażowych w obszarze Lean Management
    • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych
    • Szkolenia zagraniczne

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page