Corporate Sales Specialist

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Zatrudnienie
    na podstawie kontraktu
     Samochód służbowy
    za skuteczną sprzedaż
     Szkolenia produktowe

    Atrakcyjny system wynagradzania Przejrzysta ścieżka kariery Oferta benefitów socjalnych
    miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: ASM/107/0918

    Twoje zadania:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych
    • sprzedaż produktów bankowości korporacyjnej (rachunki, kredyty, faktoring, transakcje wymiany walut)
    • współpraca z oddziałem korporacyjnym i specjalistami produktowymi
    • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
    • wspieranie cross-sellingu w Grupie mBanku
    • realizacja zaplanowanego budżetu

    Aplikuj, jeśli:

    • masz doświadczenie w obszarze sprzedaży i chcesz zdobywać doświadczenie w pracy z klientem firmowym – oferujemy przejrzystą ścieżkę kariery, abyś piął się w górę z każdym dniem
    • posiadasz umiejętność budowania długofalowych relacji – pomożemy Ci je jeszcze bardziej rozwinąć
    • jesteś otwarty na pracę mobilną – oferujemy auto służbowe przy dobrych wynikach sprzedaży
    • posiadasz ukierunkowanie na realizację zadań oraz osiąganie założonych celów
    • jesteś samodzielny oraz dobrze zarządzasz swoim czasem
    • posiadasz prawo jazdy kat. B
    • chcesz być sam sobie szefem – zatrudnimy Cię na podstawie kontraktu (działalności gospodarczej)

    Zadbamy o Twój rozwój
    i kompetencje!
    Wypróbuj to sam!

    mBank ostrzega:
    Praca z nami to ciągłe wyzwania!
    Jeśli nie prowadzisz działalności, chętnie pomożemy w jej założeniu.
    Zapraszamy tutaj: www://firmowi.pl/pierwsze-kroki/audio