Creative Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 27.11.2018
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 27.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Agencja interaktywna działająca kompleksowo w obszarze marketingu interaktywnego i digital.
    Połączyliśmy wiedzę
    i doświadczenie tak, aby dostarczać klientom kompleksową usługę i pełne wsparcie w komunikacji.
    Agencja specjalizująca się w PR biznesowym, społecznym, kryzysowym, a także sportowym.
    Badania, analizy
    i doradztwo w zakresie sponsoringu oraz marketingu sportu
    i kultury.
    Badania i analizy wizerunkowe oraz audyty komunikacyjne dla organizacji publicznych.
    Nr ref. CM/WRO11/2018
    Wrocław

    ZAKRES ZADAŃ:

    • wymyślanie idei kreatywnych kampanii on-line i off-line,
    • dowożenie tego w świetnych kreacjach,
    • współpraca ze wszystkimi z którymi trzeba (nawet z Księgowością) :)
    • doskonałe prezentowanie konceptów kreatywnych,
    • kierowanie fajnymi ludźmi

    CZEGO OCZEKUJEMY:

    • portfolio on-line i off-line z ostatnich 5 lat,
    • zrozumienia klientocentryzmu, czyli UX i CX,
    • umiejętności storytellingu i content marketingu,
    • podstaw SEO i SEM,
    • komunikatywnego angielskiego.

    CO OFERUJEMY:

    • rozwój i prace dla globalnych marek,
    • praca w zgranym zespole i w przyjaznej atmosferze,
    • dogodna forma współpracy
    • sprzęt do pracy,
    • pakiet benefitów,
    • praca w samym centrum Wrocławia,
    • codziennie pyszna kawa i świeże owoce ;)
    Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij swoje portfolio i napisz kilka słów o sobie klikając w przycisk Aplikuj.

    Prosimy o zawarcie w ramach CV kandydatów do pracy następujące treści klauzul:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Follow Vision sp. z o.o. sp. k. moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.

    Brak takiej klauzuli spowoduje, że Państwa CV nie zostanie rozpatrzone i zostanie usunięte.

    Jeśli wyrażają Państwo wolę, aby złożone przez Państwa CV/listy motywacyjne były wykorzystywane przez Follow Vision sp. z o.o. sp. k. do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie klauzuli o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Follow Vision sp. z o.o. sp. k. w zakresie wskazanym w niniejszym CV/liście motywacyjnym przez okres 1 roku w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia kolejnych rekrutacji prowadzonych przez tego pracodawcę. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.

    Pani/Pana dane osobowe zamieszczone w CV oraz liście motywacyjnym będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie (podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), jak również w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych rekrutacji, jeżeli udzielą Państwo na to stosownej zgody (podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, aż do czasu zakończenia procesu rekrutacji (za wyjątkiem CV wybranego kandydata), chyba że udzielili Państwo zgody na przetwarzanie danych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, wówczas Państwa dane osobowe będą przechowywane, przez okres 1 roku od dnia przesłania CV.

    Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

    Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Follow Vision sp. z o.o. sp. k., z siedzibą przy ul. Plac Solny 16/412, 50-062 Wrocław, NIP 8971820997, REGON 363916835

    Można się z nami skontaktować:
    wysyłając email na adres [email protected]
    dzwoniąc do naszego biura pod numer telefonu 717234842 (opłata wg stawek operatora),
    pisząc na adres naszej siedziby,
    odwiedzając nasze biuro we Wrocławiu.

    W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz skontaktować się również bezpośrednio z naszym inspektorem ochrony danych osobowych wysyłając e-mail na adres: