Customer Service Advisor with German Language

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-09-06
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2017-10-06)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Kraków
247212

Twoje zadania

  • Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia).
  • Diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie
  • Koordynowanie przyjętych zgłoszeń (przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników).
Informujemy, że praca świadczona jest w trybie business hours.
Biuro, w którym świadczone są usługi znajduje się w Bydgoszczy.

Aufgabenbereich / Zuständigkeiten:

  • Kundenbetreuung und Unterstützung bei Behebung diverser Probleme im Bereich der IT
    (1st Level Support),
  • Diagnose und Loesung von Anfragen
  • Handlungen koordinieren (kontorlowanie działań), bzw. die Weiterleitung von Anfragen an zustaendigen Gruppen oder Ueberwachung dieser Anfragen von den Kunden.
Die Arbeit gilt im Schichten.
Das Buero wo die Arbeit empfohlen wird, ist in Bydgoszcz.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2.
  • Podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office.
  • Zainteresowanie zagadnieniami IT oraz chęci doszkalania się.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Certyfikat TOEIC mile widziany.

Anforderungen:

  • sehr gute Deutschkenntnisse (min. B2),
  • gute Englischkenntnisse (min. A2)
  • Interesse sowie Grundkenntnisse im Bereich der IT,
  • Bereitschaft/Lust sich weiterzuentwickeln,
  • gutes Arbeits- und Zeitmanagement,
  • Teamplayer.
  • Das Ergebnis der Prüfung TOEIC ist gern gesehen.

Co oferujemy

Pracę zdalną
Dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie podróży

Prywatną opiekę medyczną i dentystyczną
System MyBenefit

Programy szkoleniowe i rozwojowe
Naukę języków obcych

Dodatek relokacyjny
Dofinansowanie do dojazdów do pracy

Bonus za polecenie pracownika
Międzynarodowe możliwości kariery

O nas

  • Lider w transformacji cyfrowej zatrudniający 100 000 pracowników w 72 krajach
  • Dostawca usług zarządzania infrastrukturą IT, integracji systemów
  • informatycznych, outsourcingu i doradztwa IT
  • Światowy Partner IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich
  • Czterokrotny laureat certyfikatu Great Place to Work
  • Blisko 5000 pracowników zatrudnionych w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu,
  • Krakowie, Toruniu, Gdańsku, Rzeszowie, Łodzi i Opolu

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się