Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Customer Service Advisor with German Language

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania

    • Wsparcie klienta i pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie IT (pierwsza linia wsparcia).
    • Diagnozowanie zgłoszeń i ich rozwiązywanie
    • Koordynowanie przyjętych zgłoszeń (przekazywanie do kolejnych linii wsparcia oraz monitorowanie zgłoszeń użytkowników).
    Informujemy, że praca świadczona jest w systemie zmianowym.

    Aufgabenbereich / Zuständigkeiten:

    • Kundenbetreuung und Unterstützung bei Behebung diverser Probleme im Bereich der IT
      (1st Level Support),
    • Diagnose und Loesung von Anfragen
    • Handlungen koordinieren (kontorlowanie działań), bzw. die Weiterleitung von Anfragen an zustaendigen Gruppen oder Ueberwachung dieser Anfragen von den Kunden.
    Die Arbeit gilt im Schichten.

    Nasze wymagania

    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2/C1).
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2.
    • Podstawowa znajomość systemu Windows i pakietu MS Office.
    • Zainteresowanie zagadnieniami IT oraz chęci doszkalania się.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Dobra organizacja pracy.
    • Certyfikat TOEIC mile widziany.

    Anforderungen:

    • sehr gute Deutschkenntnisse (min. B2/C1),
    • gute Englischkenntnisse (min. A2)
    • Interesse sowie Grundkenntnisse im Bereich der IT,
    • Bereitschaft/Lust sich weiterzuentwickeln,
    • gutes Arbeits- und Zeitmanagement,
    • Teamplayer.
    • Das Ergebnis der Prüfung TOEIC ist gern gesehen.

    Co oferujemy

    Pracę zdalną
    Dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie podróży

    Prywatną opiekę medyczną i dentystyczną
    System MyBenefit

    Programy szkoleniowe i rozwojowe
    Naukę języków obcych

    Dodatek relokacyjny
    Dofinansowanie do dojazdów do pracy

    Bonus za polecenie pracownika
    Międzynarodowe możliwości kariery

    O nas

    • Lider w transformacji cyfrowej zatrudniający 100 000 pracowników w 72 krajach
    • Dostawca usług zarządzania infrastrukturą IT, integracji systemów
    • informatycznych, outsourcingu i doradztwa IT
    • Światowy Partner IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich
    • Czterokrotny laureat certyfikatu Great Place to Work
    • Blisko 5000 pracowników zatrudnionych w Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu,
    • Krakowie, Toruniu, Gdańsku, Rzeszowie, Łodzi i Opolu