Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Data Scientist Consultant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-09-13

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

opisopisopis

O Lingaro

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi IT, założoną w 2005 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań w obszarze Hurtowni Danych i Business Intelligence. Naszymi klientami są największe światowe firmy oraz liderzy polskiego rynku.

W tej chwili zatrudniamy już ponad 370 pracowników w trzech lokalizacjach: w Warszawie, Wrocławiu i Manili na Filipinach..

Softwarehouse
350+ pracowników
Międzynarodowi klienci z listy
Global Fortune 500
Biura w Polsce i Manili
Rozwiązania z obszarów Business Intelligence i Hurtowni Danych
Technologie: Oracle,
Teradata, JAVA, SAP, Hadoop
Warszawa

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie modeli analitycznych i uczenia maszynowego
  • Proponowanie modeli analitycznych pod konkretne zapotrzebowania biznesowe
  • Identyfikowanie obszarów, w których klient może potrzebować pomocy zespołu Data Science
  • Przygotowywanie raportów z danych klienta
  • Projektowanie rozwiązania informatycznego w oparciu o właściwe modele
  • Programowanie

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe magisterskie - infromatyka, matematyka o specjalności statystycznej, ekonomiczne o specjalności ekonometria lub w trakcie studiów
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji
  • Znajomość języka SQL

  • Znajomość języka R lub Python wraz z pakietami używanymi w uczeniu maszynowym i analizie statystycznej
  • Znajomość narzędzi klasy Business Intelligence
  • Mile widziana znajomość technologii Big Data (Hadoop core, Hive, Impala, Spark)
  • Znajomość zagadnień modelowania (modele addytywne, atrybucja, sezonowość, symulacja)
  • Znajomość zagadnień uczenia maszynowego (uczenie nadzorowane, nienadzorowanie)
  • Znajomość zagadnień optymalizacji

OFERUJEMY

  • Rozwój w interesujących Cię obszarach
  • Ciekawe projekty z ekspertami w obszarze BI i Big Data z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Pracę z fantastycznymi ludźmi w niekorporacyjnej atmosferze
  • Czas pracy dostosowany do Twojego życia poza pracą
  • Współtworzenie fajnej firmy

BENEFITY

  • Liczne imprezy firmowe, jak: Third Thursday Beer, Summer & Christmas Party, owocowe wtorki
  • Wyjścia integracyjne z zespołem
  • Dofinansowanie do opieki medycznej (Medicover) i karty Multisport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B)
  • Wygodne, ergonomiczne krzesła
  • Nielimitowana kawa i herbata
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Lingaro is an administrator of your personal data. Data is collected for current and future recruitment processes. You are allowed to view and modify your personal data. Providing the data specified in the Personal Data Protection Act from 26th June 1974; Labour Code (Journal of Laws of 1998, no 21, item 94 as amended) is mandatory. Providing additional personal data is voluntary and based on the consent placed below. I hereby give consent for processing my additional personal data by Lingaro for the purposes of current and future recruitment processes. In case of resignation from further participation in the recruitment process you entitled to submit a request to delete your personal data. The data will be immediately deleted from Lingaro's database.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się