Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Deklarant ds. Celnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Prawie 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. To ich pasja, zaangażowanie, chęć i umiejętność pracy w zespole sprawiają, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

    Jeśli szukasz miejsca, w którym ceni się pracę zespołową dołącz do DHL Express, jako:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: Nr referencyjny: 3384

    Zadania, które na Ciebie czekają to:

    • przygotowywanie dokumentów umożliwiających odprawę celną
    • telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientem
    • kontakt z Urzędem Celnym
    • monitorowanie statusu przesyłek

    Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

    • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta min. 6 miesięcy
    • interesujesz się obowiązującymi przepisami celnymi - mile widziane
    • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracować w zespole
    • znasz pakiet MS Office
    • znasz język angielski na poziomie B1
    • posiadasz prawo jazdy kat. B

    Mamy dla Ciebie

    Przejrzystą
    ścieżkę kariery
    Przyjazny
    i otwarty zespół
    Międzynarodowy
    program rozwojowy
    Unikalny program doceniania pracowników
    Różnorodny pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
    Wsparcie przełożonego
    w każdej sytuacji

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DHL Express (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-158) przy ul. Wirażowej 37 , moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.).

    Zostałem poinformowany, iż: Administratorem danych osobowych przekazanych dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych jest DHL Express (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-158) przy ulicy Wirażowej 37. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia zgody, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

    bottom