Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Delivery Coordinator

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SDI Media jest globalną firmą oferującą kompleksowe rozwiązania z zakresu dubbingu oraz subtitlingu dla przemysłu telewizyjnego i rozrywkowego. Jest obecna na 40 rynkach i w 37 krajach w regionie EMEA, Azji i obu Amerykach oraz zawiera 150 pomieszczeń nagraniowych i 85 pomieszczeń miksowych.

    DELIVERY COORDINATOR
    Warszawa

    W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób, które nie boją się pracy z wieloma pikami jednocześnie, używając dwóch monitorów oraz potrafią komunikować się w profesjonalny sposób poprzez e-mail.

    Nie musisz posiadać doświadczenia, ale jeśli jesteś skrupulatny, szybko się uczysz, potrafisz pracować w skupieniu przez długi czas, nie zniechęcają Cię powtarzalne zadania, aplikuj do nas.

    WYMAGANIA:

    • Umiejętność skupienia uwagi na wielu zadaniach jednocześnie
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w ustalonych terminach
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Szybka dostępność do podjęcia zleceń
    • Dyspozycyjność
    • Dbałość o szczegóły
    • Samodzielność w zakresie przydzielonych projektów
    • Umiejętności współpracy w zespole
    • Biegłość w obsłudze komputera
    • Doświadczenie w pracy z bazami danych będzie dużym atutem

    OPIS STANOWISKA:

    • Wykonywanie technicznej kontroli jakości plików
    • Zapewnienie zgodności pracy z procedurami firmy oraz standardami klientów
    • Aktualizowanie i utrzymywanie zgodności baz danych
    • Dbanie by nie przekroczyć terminów realizowanych projektów
    • Przekazywanie wytycznych dotyczących tworzenia napisów
    • Przekazywanie informacji dotyczących projektów zaangażowanym stronom
    • Wspomaganie monitorowania jakości dostawcy
    • Tworzenie i dostarczenie gotowych plików do emisji / na DVD
    • Modyfikowanie wewnętrznych plików w zorganizowany sposób
    • Zaangażowanie w usprawnienie procesu

    OFERUJEMY:

    • Interesujące i odpowiedzialne zadania
    • Pracę w dynamicznym, młodym zespole
    • Elastyczność pracy
    • Możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowym środowisku, w firmie, która jest liderem w branży

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.