Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Demand Planner

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Wrocław 28433/001

    Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Oleśnicy szukamy Planisty Popytu, który będzie odpowiedzialny za tworzenie prognoz sprzedaży.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zajmująca się produkcją materiałów z tworzyw sztucznych dla budownictwa i użyteczności publicznej.

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie procesem S&OP
    • Tworzenie prognoz sprzedaży w oparciu o dane historyczne oraz w oparciu o dane z rynków w Polsce i zagranicznych
    • Zamawianie komponentów u dostawców w kraju i zagranicą
    • Utrzymywanie kontaktu i dobrych relacji z klientami wewnętrznymi
    • Inicjowanie działań innowacyjnych oraz doskonalenie wewnętrznych procesów planowania i przepływu informacji
    • Samodzielnie opracowywanie narzędzi poza systemem do analizy stanów magazynowych wyrobów, towarów handlowych i surowców
    • Opracowywanie raportów potrzebnych do analiz cen oraz ilości kupowanych / zużywanych surowców

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe
    • Minimum 2-letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku
    • Wysokie umiejętności analityczne
    • Znajomość pakietu Ms Office, w tym: bardzo dobra znajomość programu Exel
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne),
    • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
    • Ciekawa praca w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym.

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page