Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Developer Aplikacji - Full-stack Developer

  • Poznań, wielkopolskie
  • Karpia 27, 61-001 Poznań, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 24.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grafika górna
    Developer Aplikacji / Full-stack Developer
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref. ZWI/07/2019_POZ
    Talex jest jednym z czołowych integratorów systemów informatycznych. Przygotowujemy i wdrażamy rozwiązania wspomagające zarządzanie oraz optymalizujące procesy biznesowe dużych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy zaawansowane usługi outsourcingu IT w oparciu o własne, bezpieczne Data Center. Szukamy ludzi otwartych na nowe technologie i lubiących doskonalić swoje umiejętności.
    Zadania:
    • Wykorzystywanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych w praktyce,
    • Współtworzenie projektów wykorzystujących najnowsze technologie,
    • Dzielenie się wiedzą i przeprowadzenia code review,
    • Realizacja zadań programistycznych na każdym etapie wytwórczym procesów,
    • Przygotowanie dokumentacji projektowej,
    • Usprawnianie procesów developerskich i wdrożeniowych w zakresie prac integracyjnych i rozwoju oprogramowania.
    Oczekiwania:
    • Praktyczna znajomość języka Python lub JavaScript w stopniu podstawowym,
    • Praktyczna znajomość frameworków Django i/lub VueJS (lub pokrewnych ReactJS, AngularJS itp.) w stopniu podstawowym,
    • Znajomość SQL lub NoSQL,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną,
    • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i odpowiedzialność,
    • Umiejętność rozwiązywania problemów,
    • Umiejętności programistyczne,
    • Nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności.
    Mile widziane:
    • Bardzo dobra znajomość co najmniej jednego z języków skryptowych (np.: Python, JavaScript, Bash),
    • Praktyczna znajomość frameworków Django i/lub VueJS w stopniu zaawansowanym,
    • Praktyczna znajomość CSS 3, HTML 5,
    • Podstawowa znajomość języka Java, C,C++,C#,
    • Umiejętność pracy w środowisku Linux.
    Co możemy zaoferować?
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Prywatną opiekę medyczna
    • Benefity Sodexo
    • Darmowy parking
    • Elastyczne godziny pracy
    • Korzystne warunki zatrudnienia
    • Niezbędne narzędzia
    • Szkolenia i certyfikaty
    • Dostęp do zaawansowanych technologii
    • Przyjazną atmosferę
    • Możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery
    • Karta sportowa OK System

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TALEX S.A. z siedzibą przy ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań, w celu rekrutacji, oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.18 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”
    Grafika dolna