Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Developer ASP.NET MVC

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-12-22

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Opis stanowiska pracy:

Mamy ciekawą ofertę pracy dla programistów ASP.NET MVC, którzy chcieliby dołączyć do zespołu pracującego przy ambitnych projektach. Jeśli nie lubisz klimatu korporacji, a mimo to chcesz pracować przy ciekawych i wymagających zagadnieniach, zapraszamy do współpracy. Nie jesteśmy fabryką programistów, ale dojrzałą firmą R&D.

Jesteśmy otwarci na wszystkie formy współpracy: umowa o pracę, B2B.

Wymagania

  • minimum 4 lata doświadczenia w ASP.NET MVC
  • udział w minimum 3 dużych projektach
  • znajomość: C#, .NET Framework, ASP.NET/ASP.NET MVC, T-SQL, SOAP/REST, testów jednostkowych, wzorców projektowych
  • Certyfikat MCSA: Web Applications lub równoważny.

Oferujemy:

  • ambitne projekty
  • zarobki adekwatne do umiejętności
  • niekorporacyjny klimat (mamy kawę i herbatę, ładne biuro koło Politechniki i parku, a czasami ciastka i paluszki)
  • możliwość pracy z developerami z kilkunastoletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym
  • ubezpieczenie grupowe dla każdej osoby, niezależnie od formy współpracy
  • kartę sportową OK System: najwyższy pakiet (łącznie z paintball, masażami, squashem, itd.), bez dopłat, dla każdej osoby, niezależnie od formy współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.