Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Developer .NET

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma informatyczna JMC Sp. z o.o. działająca w biznesie internetowym od 1996 r., ponad 1000 zrealizowanych projektów, poszukuje osób z wiedzą i doświadczeniem w programowaniu w środowisku .NET. W związku z zadaniami o różnym stopniu trudności będziemy potrzebować zarówno experta (Senior .NET developer) jak również osób z mniejszym doświadczeniem.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • projektowanie, implementacja, testowanie i uruchomianie oprogramowania
    • rozwój istniejących oraz nowych aplikacji w oparciu o powierzoną specyfikację
    • przygotowanie dokumentacji techniczno-projektowej dla tworzonego oprogramowania

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wyższego wykształcenia informatycznego lub studenci ostatnich lat
    • umiejętności programowania w platformie Microsoft .NET (ASP.NET MVC)
    • znajomości NHibernate
    • znajomości ASP.NET, HTML, CSS, JavaScript, jQuery
    • znajomości relacyjnych baz danych Microsoft SQL Server
    • znajomości GIT
    • praktycznej znajomości tworzenia aplikacji webowych
    • umiejętności samodzielnego tworzenia rozwiązań programistycznych
    • umiejętności pracy w zespole nad wspólnym projektem
    • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

    Mile widziane:

    • wiedza/doświadczenie związane z zagadnieniami
      IoC/DI/CQRS/DDD/EventSourcing
    • znajomość języka japońskiego

    Oferujemy:

    • możliwość wyboru formy współpracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia Kandydata
    • pracę nad dużymi systemami informatycznymi opartymi o najnowsze technologie internetowe
    • udział w międzynarodowych projektach
    • możliwość samodzielnego prowadzenia projektów
    • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • świetna lokalizacja

    Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV za pomocą przycisku:

    W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”