DevOps/ Administrator

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 11.07.2019
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 10.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref.: DO/pr
    MIEJSCE PRACY
    Rzeszów
    GODZINY PRACY
    do ustalenia z kierownikiem
    RODZAJ UMOWY
    umowa o pracę
    zapraszamy: od zaraz!
    branża: IT
    podróże służbowe
    praca zdalna
    kontakt z klientem
    wyzwania projektowe

    Podstawowe informacje

    godziny pracy: do ustalenia z kierownikiem
    rodzaj umowy: o pracę

    branża: IT
    podróże służbowe:
    praca zdalna:
    kontakt z klientem:
    wyzwania projektowe:

    Chcesz pracować przy projektach, w których będziesz wspierać środowiska testowe, deweloperskie oraz produkcyjne? Lubisz wyzwania i chcesz się ciągle rozwijać? Sprawdź naszą ofertę i dołącz do naszego zespołu! Szukamy inżynierów-pasjonatów nowych technologii oraz dobrych praktyk DevOps którzy zaangażują się we wsparcie zespołów programistycznych w przygotowaniu rozwiązań systemowych.

    PROFIL PRACOWNIKA

    • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub pokrewne)
    • Praktyczne doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux lub/i Windows
    • Wiedza z zakresu:
      • konfiguracji i administracji serwerów WWW/serwerów aplikacyjnych/baz danych
      • oprogramowania OpenStack, Kubernetes oraz Docker
    • Mile widziana umiejętność programowania w przynajmniej jednym języku skryptowym (Bash, Perl, Python)

    TWOJE ZADANIA

    • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów systemowych
    • Odpowiedzialność za:
      • wdrożenie oprogramowania w środowisku klienta
      • utrzymywanie oraz budowanie środowisk wewnętrznych
    • Konfiguracja, administracja i monitorowanie efektywności działania systemów działających pod rygorem dużej wydajności i dostępności
    • Rozwój skryptów i narzędzi monitorujących
    • Automatyzacja procesów CI/CD

    NASZA OFERTA

    prywatna opieka medyczna
    dostęp do obiektów sportowych
    i rekreacyjnych
    indywidualny plan szkoleniowy
    wyjazdy / spotkania integracyjne

    Dodatkowo:

    udział w inicjatywach charytatywnych
    imprezy rodzinne
    wsparcie startu w zawodach sportowych
    infrastruktura rowerowa
    wymiana wiedzy
    świetnie zlokalizowane biuro
    kameralna atmosfera
    własne biurko
    Co o projektach, technologiach i przyszłości mówią nasi pracownicy?
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej. Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.
    bottom