Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Devops Engineer (Administartor IT) Senior

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Coders House skupia się na działalności w obszarze IT. Jesteśmy zespołem programistów i managerów doświadczonych w prowadzeniu międzynarodowych projektów. Możesz liczyć na nasze najlepsze standardy jakości i współpracę z doświadczonymi inżynierami IT, którzy pracują efektywnie i wydajnie, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa. Tworzymy projekty według potrzeb naszych klientów. Dostarczamy im wysokiej jakości rozwiązania, które dają im przewagę konkurencyjną na całym świecie. Jesteśmy dumni z umiejętności połączenia nowoczesnych rozwiązań IT (mobilność, chmura, media społecznościowe) z tworzeniem nowoczesnych aplikacji działających globalnie. Kreujemy różnorodne projekty internetowe, takie jak nowoczesne strony www i aplikacje mobilne. Zajmujemy się też marketingiem cyfrowym. Specjalizujemy się w temacie kryptowalut i technologii blockchain.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Administracja serwerami na systemach Linux, monitorowanie, optymalizacja i zapewnianie niezawodności.
    • Wsparcie zespołów deweloperskich w procesach Continuous Integration & Continuous Deployment.

    Wymagane:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora IT lub DevOps Engineer.
    • Dobra znajomość systemów Linux.
    • Podstawowa umiejętność programowania na potrzeby automatyzacji procesów (Bash / Python).
    • Znajomość GIT, Docker, KVM, SQL, noSQL, Nginx.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie z provisioningiem oraz infrastructure as a code (Terraform, ansible).
    • Praktyczna unmiejetność pracy z kontenerami i wirtualizacją.
    • Znajomość praktyczna CI/CD (Jenkins, Bamboo).
    • Podstawowa wiedza na temat działa protokołów sieciowych.
    • Otwarty umysł, elastyczność, inicjatywa, ciekawość i chęć do nauki.

    Oferujemy:

    • Wysokie wynagrodzenie, premie okazyjne jak również wyjazdy szkoleniowo-integracyjne.
    • Stabilną, ciekawą i rozwojową pracę w młodym zespole specjalistów.
    • Wygodne stanowisko pracy w nowoczesnym biurze.
    • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, opłacone lekcje języka angielskiego, game room.
    • Możliwość zdobywania doświadczenia w pracy przy ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu.
    • Przyjazną, koleżeńską atmosferę w pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby prowadzonej aktualnie rekrutacji

    Proszę o dodanie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Aplikacje, które nie będą zawierały poniższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji:

    „Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji.”

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (budowanie bazy kandydatów)

    Proszę o dodanie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, jeżeli wyraża Pani/Pan chęć wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych w przyszłości. Dodanie poniższej klauzuli nie jest obligatoryjne, a je brak nie wpływa na proces obecnej rekrutacji.

    „Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych przez Coders House sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa.”

    Klauzula informacyjna

    Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), informujemy że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Coders House sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa zwany dalej Spółką.
    2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu i w zakresie, na który Pani/Pan wyraził w pełni dobrowolną zgodę zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 pkt a RODO.
    3. Pani/Pana dane osobowe są dostępne wyłącznie uprawnionym pracownikom Spółki biorącym udział w procesie rekrutacji, w tym oceny i wyboru najbardziej odpowiedniego dla Spółki kandydata na dane stanowisko. W zakresie całego procesu przetwarzania powierzonych danych zostały wdrożone i są stosowane zabezpieczenia zapewniający odpowiedni poziom bezpieczeństwa tych danych.
    4. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane przez nas zgodnie z udzieloną nam zgodą tj. do momentu wycofania tej zgody lub:
      1. do czasu ustania celu przetwarzani danych tj. zakończenia danego procesu rekrutacji, jeśli zgoda na przetwarzanie danych dotyczyła wyłącznie danego procesu rekrutacji;
      2. do zakończenia roku kalendarzowego, następującego po roku w którym złożona została aplikacja, jeżeli zgoda dotyczyła przetwarzania danych osobowych na rzecz organizowanej przez Spółkę większej ilości procesów rekrutacyjnych, w tym tych, które uruchomione zostały już po złożeniu dokumentów aplikacyjnych w trakcie trwania wskazanego w tym punkcie okresu czasu.
    1. Informujemy, że w związku z faktem przetwarzania przez Spółkę Pani/Pana danych przysługują Pani/Panu na każdym etapie przetwarzania danych, następujące prawa:

    5.1 prawo dostępu do danych oraz informacji dotyczących celu i zakresu ich przetwarzania,

    5.2 prawo do sprostowania danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz do ich przenoszenia,

    5.3 prawo do usunięcia danych („prawo do bycia zapomnianym”) oraz sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, pod warunkiem, że nie istnieją ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania, nadrzędne wobec Pani /Pana interesów, praw
    i wolności,

    5.4 prawo do wycofania zgody z zastrzeżeniem, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność
    z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,

    5.5 prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    1. W przypadku uwag lub wątpliwości proszę o kontakt na podane powyżej dane kontaktowe.
      W przypadku woli skorzystania z praw proszę o ich przekazanie do: Inspektora Ochrony Danych Osobowych drogą e-mailową na adres: [email protected]
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.