Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

DevOps Engineer

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK IT Contracting specjalizuje się w outsourcingu specjalistów IT. Dzięki współpracy z czołowymi firmami na terenie Polski oraz EMEAR naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół IT Contracting w HRK.

    miejsce pracy: Kraków
     Zadania:
    • Projektowanie, wdrażanie działań związanych z budowaniem, wdrażaniem
      i konfiguracją aplikacji
    • Praca nad automatyzacją procesów wytwarzania oraz wdrażania oprogramowania
    • Prototypowanie, projektowanie, aktualizowanie rozwiązań
    • Zarządzanie środowiskiem opartym o kontenery
    • Ścisła współpraca z architektami i programistami
    • Bieżące rozwiązywanie problemów

    Wymagania:
    • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i bardzo dobra znajomość założeń metodyki DevOps
    • Doświadczenie w programowaniu (znajomość co najmniej jednego języka programowania)
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
    • Doświadczenie w pracy z: Jenkins, Splunk, Docker oraz systemem Linux
    • Mile widziana znajomość technologii Java i Node.js
    • Język angielski na poziomie zaawansowany

    Oferujemy:
    • Możliwość rotacji między projektami (projekty związane z architekturą mikroserwisową, AWS, obszarem security)
    • Pracę wśród doświadczonych Specjalistów w międzynarodowym środowisku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne formy współpracy (UOP lub B2B)
    • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, lekcje języka obcego, imprezy integracyjne itd.
    • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze dwóch dni w tygodniu

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.